Filmowe love story na walentynki

355

Autor: MCK

„I tak cię kocham”, jedna z najzabawniejszych komedii romantycznych ostatnich lat, to kolejny film, jaki będzie można obejrzeć w ramach cyklu Ale Kino w Miejskim Centrum Kultury Tkacz przy ul. Niebrowskiej 50. Seans odbędzie się 8 lutego o godz. 18. To świetna propozycja m.in. przed zbliżającymi się walentynkami.

Bilety w cenie 7 zł można zakupić przez portal Biletyna.pl (https://biletyna.pl/film/Sala-Kinowa-KiTKA-Cykl-ALE-KINO-I-tak-cie-kocham) oraz stacjonarnie w Miejskim Centrum Kultury przy pl. Kościuszki 18 oraz w Informacji Turystycznej przy pl. Kościuszki 29. Zapraszamy.

Film „I tak cię kocham” wyreżyserował Michael Showalter, a w rolach głównych wystąpili Kumail Nanjiani, znany m.in. z serialu „Dolina Krzemowa”, oraz Zoe Kazan („Słowo na M”). W drugoplanowe postacie wcielili się komik Ray Romano (serial „Wszyscy kochają Raymonda”) i laureatka Oscara za „Fortepian” – Holly Hunter.

„I tak cię kocham” to porywająca love story, którą zainspirowało samo życie.

Mężczyzna z kapitalnym poczuciem humoru i konserwatywną rodziną na głowie spotkał przypadkiem nowoczesną dziewczynę, która miała dosyć związków. Połączyła ich miłość od pierwszego wejrzenia. Jednak na drodze do ich szczęścia staje szereg przeszkód i wyzwań, którym zakochani muszą stawić czoła. Gdy wydaje się, że cały świat – na czele z rodziną – sprzysiągł się, by zburzyć ich szczęście, to właśnie w sytuacjach pozornie bez wyjścia, życie potrafi pokazać swoje najzabawniejsze oblicze. 

Film był odkryciem festiwalu Sundance, zdobył nagrodę publiczności na MFF w Locarno i stał się wielkim przebojem kin. Podbił serca widzów świeżością, humorem oraz uniwersalnym przesłaniem: nigdy nie należy tracić nadziei.