„BTS: Yet to Come in Cinemas” na ekranach kin Helios

397

RM, Jin, SUGA, j-hope, Jimin, V i Jung Kook w niezwykłym koncercie, stworzonym specjalnie na wielkie kinowe ekrany! Zobacz BTS z zupełnie nowej perspektywy, dołącz do Nas podczas pokazów kinowej wersji koncertu BTS „Yet To Come” wprost z koreańskiego Busan.

Wybierz się razem z Nami i innymi A.R.M.Y. w podróż przez największe hity tj.: „Dynamite”, „Butter” oraz „IDOL”. Zobacz pierwsze wykonanie na żywo utworu „Run BTS” z najnowszej płyty zespoły Proof.

Do zobaczenia w kinach Helios! Czas na dobrą zabawę!

BTS, znany także jako Beyond the Scene, to południowokoreański siedmioosobowy boys band, uformowany w 2013 przez wytwórnię Big Hit Entertainment. Artyści zdobyli między innymi tytuł „nowego artysty roku” na 2013 MelOn Music Award, 2013 Golden Disk Awards, 2014 Seoul Music Awards i 2014 Gaon Chart K-Pop Awards. W 2017 znaleźli się na piątej pozycji listy najbardziej wpływowych osobistości w Korei Południowej sporządzonego przez „Forbes”, a już rok później znaleźli się na szczycie tej listy.

Cykl Helios na Scenie przygotował dla fanów grupy unikalny seans muzyczny. W dniach 1 oraz 3 i 4 lutego będzie miał miejsce porywający pokaz, który zachwyci wszystkich miłośników BTS w Polsce! Bilety na seanse „BTS: Yet to Come in Cinemas” dostępne są w kasach wybranych kin, a także na stronie www.helios.pl/bts2023 i w aplikacji mobilnej.