Koszulki z nadrukiem. Projektuj t-shirty i bluzy z nadrukiem

465

Powiedz stop nudzie. Załóż koszulkę z nadrukiem. Zabawnym i oryginalnym – po prostu Twoim

A gdyby tak oderwać się od tłumu i pójść w innym kierunku? Tłumu, który w większości nosi to samo? Zacznij wykorzystywać możliwości, jakie dają nowoczesne technologie i zaprojektuj śmieszne koszulki z nadrukiem.

Koszulka z nadrukiem – odzież dobra na wszystko

T-shirty nie bez powodu należą do najpopularniejszych ciuchów. Pasują do większości spodni, lubią się ze spódnicami i są niezastąpione latem. Jesienią i zimą wystarczy założyć na nie rozpinaną bluzę albo kardigan, żeby zyskać casualową stylizację. Każda męska i damska szafa kryje ich w sobie co najmniej kilka. Nawet jeśli na co dzień nosisz się elegancko, na pewno masz w swojej garderobie jedną czy dwie koszulki z nadrukiem.

Stwórz własny nadruk na koszulce – uruchom wyobraźnię

W technologii DTG da się wydrukować wszystko. Od prostego napisu przez schematyczną grafikę aż po zdjęcie, w którym kolorów jest tyle, że aż mieni się przed oczami. Druk cyfrowy świetnie odwzorowuje przejścia tonalne, kształty i detale. Nic Cię więc nie ogranicza – wymyśl najbardziej odjechany wzór, na jaki Cię stać, a potem przenieś go na koszulkę. Dzięki narzędziom do projektowania online od pomysłu do realizacji nie minie wiele czasu, a Ty już za chwilę z dumą założysz samodzielnie zrobioną koszulkę.

Zabawne nadruki – każdy pomysł jest świetny

Jeśli coś dla Ciebie jest ważne – pokaż to, wykorzystując obrazek albo napis. Potraktuj koszulkę jako tło, na którym do głosu dojdzie Twoja pomysłowość. Dodaj tekst mający dla Ciebie szczególne znaczenie. Nieważne, że nikt inny go nie rozumie, a Tobie nie chce się tłumaczyć kontekstu. Robisz koszulkę dla siebie, a nie na masowy użytek. I to właśnie jest piękne, bo zyskujesz niepowtarzalny t-shirt w wybranym przez Ciebie kolorze z dodatkiem ulubionej grafiki. Lubisz połączenie pomarańczowego z czarnym? Nie interesuje Cię opinia, że oba kolory się gryzą? Zrób koszulkę w takich kolorach i noś ją dumnie!

Szukasz prezentu? Zaprojektuj t-shirt dla bliskiej osoby

Twoja chłopak ma ulubiony serial? Stwórz koszulkę inspirowaną Wiedźminem, Stranger Things albo Breaking Bad. A może siostra nie może żyć bez codziennej dawki Różowych lat 70.? T-shirt w klimacie dawno minionej, ale wciąż żywej dekady będzie strzałem w dziesiątkę. Nie musisz mieć super umiejętności w projektowaniu graficznym. Wystarczy Twoja wyobraźnia.

Koszulki z bawełny i druk DTG – trwałość na długi czas

Miękka tkanina bardzo dobrze nadaje się do znakowania drukiem cyfrowym. Tusz wnika w strukturę materiału, trwale łącząc się z włóknami. Dzięki temu nie spiera się i nie ściera, oczywiście pod warunkiem, że pierzesz ubranie w temperaturze zaleconej przez producenta i prasujesz na lewej stronie. Odporny na zagniecenia wzór zachowuje swój wygląd, a jego żywotność dorównuje żywotności koszulki. Nosisz go, dopóki Ci się nie znudzi. Choć czy jest to w ogóle możliwe w przypadku własnoręcznie zaprojektowanej grafiki?

Wybierz sklep internetowy, w którym od razu wykonasz nadruk

Sprawdź, co oferuje Ideashirt.pl. Na ich stronie znajdziesz kreatora koszulek – możesz wybrać gotową grafikę lub stworzyć własną w innym programie i wgrać przez to narzędzie. Umieść ją w dowolnym miejscu, dokładnie tak, jak to sobie wymyśliłeś.

Rozpędziłeś się z pomysłami, masz ochotę zrobić przedmioty z logo reklamowym? Twoje nadruki znajdą się także na bluzach, kubkach i innych produktach. Baw się projektowaniem i zyskaj niepowtarzalną odzież i gadżety.