Polecamy: CoBouw Polska – generalny wykonawca nowoczesnych hal

330
wizualizacja, siedziba główna CoBouw Polska

Jesteśmy polsko-holenderską rodzinną firmą budowlaną. Od 20 lat projektujemy i budujemy w generalnym wykonawstwie szyte na miarę potrzeb budynki przemysłowe z biurowcami o nowoczesnym designie. Pracę nad inwestycją rozpoczynamy od pierwszego pomysłu, który ubieramy w konkretną wizję, następnie realizujemy cały proces budowalny, aż po przekazanie kluczy do gotowego obiektu. Nasza kadra to zespół architektów, grafików, konstruktorów, technologów, inżynierów oraz montażystów zarządzanych przez doświadczonych kierowników budowy.

centrum produkcyjno-magazynowe z biurowcem dla firmy Liedmann, 15.000 m2, Krzeczów, woj. łódzkie

Dzięki nieszablonowemu i indywidualnemu podejściu do architektury przemysłowej nasze budynki wyróżnia śmiała kreacja połączona z funkcjonalnością i ekonomią, która finalnie umacnia markę naszego klienta.

Naszą biznesową wizytówką jest portfolio 300 wykonanych obiektów przemysłowych o łącznej powierzchni ponad 2.000.000 m2, w tym hal produkcyjnych, magazynowych i logistycznych, hal handlowych.

Jako firma posiadająca korzenie w Łodzi jesteśmy oficjalnym sponsorem RTS Widzew Łódź. Nasze logo znajduje się na spodenkach piłkarzy, banerach i bandach LED.

kompleks hal produkcyjno-magazynowych z budynkiem biurowym dla firmy Sun Garden Polska, 40.000 m2, Malanów, woj. wielkopolskie

Zapraszamy do kontaktu.

Siedziba Główna

ul. Gdańska 91/93

90-613 Łódź

tel:+48 42 632 70 42

E-mail: marketing: marketing@cobouw.pl

www.cobouw.pl

Media społecznościowe:

Facebook.

LinkedIn

Instagram

Twitter