Liga Mistrzów UEFA – ćwierćfinały – runda rewanżowa

279

Ćwierćfinałowe mecze, jakie wybraliśmy, żeby transmitować w naszych kinach, okazały się strzałem w dziesiątkę, dlatego w rundzie rewanżowej również postawiliśmy na potyczkę Chelsea z Realem i Bayernu z Manchesterem, które obejrzymy na naszych ekranach 18 i 19 kwietnia o godz. 21:00.

Wraz z partnerem seansów – Telewizją Polsat Sport – sieć kin Helios będzie transmitować wybrane spotkania od ćwierćfinałów, aż do wielkiego finału, który zostanie rozegrany w niedzielę, 10 czerwca na Atatürk Olympic Stadium w Stambule. Tego sportowego wydarzenia absolutnie nie można przegapić – na wszystkich fanów futbolu na najwyższym poziomie czekają wyjątkowe emocje!

Sieć kin Helios daje swoim widzom niezwykłą szansę obejrzenia transmisji w komfortowych warunkach sali kinowej. Wielki ekran, wygodne fotele, wysoka jakość dźwięku i obrazu – to wszystko sprawi, że miłośnicy piłki nożnej poczują się niemalże tak, jakby byli w samym centrum porywających wydarzeń.

Sieć kin Helios zaprasza na spotkania najbardziej prestiżowych rozgrywek klubowych. Bilety na transmisje meczów Champions League na wielkim ekranie dostępne są w kasach kin Helios, a także pod adresem: www.helios.pl/uefa2023 oraz w aplikacji mobilnej.