Konkurs na „Mural na 100-lecie Lechii”

274

Autor: Urząd Miasta

Stwórz projekt muralu, który wypełni ścianę jednej z tomaszowskich kamienic i wygraj atrakcyjną nagrodę! Zadanie konkursowe polega na zaprojektowaniu muralu we wskazanej lokalizacji: ul. św. Antoniego 25. Organizatorzy czekają na propozycje do 15 maja!

Celem Konkursu jest wyłonienie najlepszego projektu muralu upamiętniającego 100-lecie istnienia klubu RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki. Konkurs ma charakter otwarty i skierowany jest zarówno do profesjonalnych twórców nurtu street art, jak i do amatorów, którzy chcieliby spróbować swoich sił w zaprojektowaniu wielkoformatowego muralu. Motywem przewodnim prac powinny być dyscypliny sportowe charakterystyczne dla historii klubu sportowego RKS Lechia.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 30 maja 2023 r. Organizatorem konkursu jest Tomaszowskie Centrum Sportu Sp. z o.o, a on sam został objęty patronatem prezydenta miasta.

Uczestnicy Konkursu zgłaszają projekt/y (plik z projektem muralu w formacie PDF lub JGP – szczegóły techniczne w Regulaminie) wraz z wypełnionym Formularzem Zgłoszeń (w załącznikach).

Zdjęcie ściany, na której powstanie mural dostępne jest tutaj.

Więcej informacji na stronie organizatora konkursu – link.