Rycerze Zodiaku w Helios Anime 12-14 maja

229

Helios ANIME wpływa na nowe, nieznane wody. Po raz pierwszy w historii projektu zaprezentujemy film aktorski, a zarazem debiut reżyserski Tomasza Bagińskiego – RYCERZE ZODIAKU. Jest to historia oparta na jednej z najsłynniejszych mang świata o tym samym tytule.

Główny bohater, Seiya (Mackenyu) podczas  jednej z walk nieświadomie odkrywa swoje mistyczne moce, o których istnieniu nie miał pojęcia. Seiya trafia do świata walczących bogów magicznych sztuczek i reinkarnowanej bogini, która potrzebuje jego ochrony. Chłopak będzie musiał przyjąć swoje przeznaczenie i poświęcić wszystko, aby zająć należne mu miejsce wśród Rycerzy Zodiaku.

KAŻDY WIDZ POKAZÓW W RAMACH PROJEKTU HELIOS ANIME PRZY WEJŚCIU NA SALĘ OTRZYMA WYJĄTKOWĄ POCZTÓWKĘ Z KADREM Z FILMU*.

Helios ANIME to unikalny projekt sieci stworzony w szczególności z myślą o fanach gatunku, którzy do tej pory nie mieli możliwości zobaczenia swoich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie. W ramach cyklu prezentowane są największe hity i światowe produkcje na najwyższym poziomie.

Film „Rycerze Zodiaku” pojawi się w repertuarze kin Helios od piątku, 12 maja. Bilety na seanse dostępne są w kasach kin, na stronie www.helios.pl oraz w aplikacji mobilnej. Każdy widz pokazów w ramach cyklu otrzyma specjalną pocztówkę z kadrem filmowym.