Liga Mistrzów UEFA – półfinały – runda rewanżowa

331

2 mecze, 3 miasta, 4 drużyny – w ten sposób można opisać najbliższą kolejkę spotkań w Lidze Mistrzów UEFA, jakie zaprezentujemy na naszych ekranach. 16 maja obejrzymy pojedynek Interu Mediolan i A.C. Milan, a dzień później naprzeciw siebie staną drużyny Manchester City i Realu Madryt.

O ile w przypadku pierwszego meczu awans Interu wydaje się już być przesądzony, o tyle kolejne spotkanie między City i Realem, już teraz rozgrzewa fanów obu drużyn do czerwoności. Jesteśmy przekonani, że zarówno we wtorek, bo pamiętajmy, że jest to Liga Mistrzów i wszystko może się zdarzyć łącznie z awansem Milanu do finału, jak i w środę nasze kina będą świadkami wielu pięknych goli, asyst i sportowego show na najwyższym światowym poziomie.

Sieć kin Helios daje swoim widzom niezwykłą szansę obejrzenia transmisji w komfortowych warunkach sali kinowej. Wielki ekran, wygodne fotele, wysoka jakość dźwięku i obrazu – to wszystko sprawi, że miłośnicy piłki nożnej poczują się niemalże tak, jakby byli w samym centrum porywających wydarzeń.

Sieć kin Helios zaprasza na spotkania najbardziej prestiżowych rozgrywek klubowych. Bilety na transmisje meczów Champions League na wielkim ekranie dostępne są w kasach kin Helios, a także pod adresem: www.helios.pl/uefa2023 oraz w aplikacji mobilnej.