ANDRÉ RIEU. Miłość mieszka pośród nas

246

18 sierpnia na ekrany kin Helios w całej Polsce powróci bijący rekordy sprzedaży i popularności holenderski skrzypek André Rieu. Co roku, w lipcu, zabytkowe miasteczko Maastricht odwiedza około 100.000 widzów, by obejrzeć na żywo serię koncertów swojego ukochanego króla walca. Jeden z takich wieczorów jest nagrywany za pomocą kilkunastu kamer i najczulszych mikrofonów, by później pokazać go w kinach.

Najnowszy show nosi tytuł „Miłość mieszka pośród nas” i jest 11. koncertem plenerowym z Maastricht, którym mogą się cieszyć widzowie kinowi całego świata. Tytuł tego wieczoru nawiązuje do znanego przeboju „Love Is All Around”. Słyszeliśmy go choćby w filmie „Cztery wesela i pogrzeb”, w wykonaniu Wet Wet Wet.

Pokazy najnowszego koncertu ANDRÉ RIEU w kinach Helios odbędą się w następujących terminach:

18 sierpień (piątek) godz. 17:00

20 sierpień (niedziela) godz. 12:30

01 wrzesień (piątek) godz. 17:00

02 wrzesień (sobota) godz. 16:00

03 wrzesień (niedziela) godz. 16:00Najbliższych seansów „ANDRÉ RIEU. Miłość mieszka pośród nas” nie może przegapić żaden miłośnik muzyki. Szczegółowe informacje oraz zakup biletów dostępne są w kasach kin, a także pod adresem: www.helios.pl i w aplikacji mobilnej. W ramach oferty „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz” dokonując