Helios na Scenie przedstawia „Fleabg”

123

Sieć kin Helios zaprasza wszystkich miłośników sztuki, teatru i filmu na wyjątkowe wydarzenie. W ramach projektu Helios na Scenie wyświetlona zostanie niepowtarzalna sztuka – „Fleabag”. Kinomani będą mogli podziwiać Phoebe Waller-Bridge 6 września we wszystkich obiektach sieci w całej Polsce.

„Fleabag” to niezwykłe widowisko teatralne, które zdobyło uznanie publiczności i krytyków na całym świecie. Monodram napisany
i grany przez Phoebe Waller-Bridge, przyciąga swoją oryginalnością, inteligentnym humorem oraz głębią emocji. Bohaterką jest niezależna, złośliwa i pełna sprzeczności kobieta, zmagająca się z własnymi demonami i burzliwym życiem w Londynie. To opowieść, która prowokuje do refleksji, śmiechu i wzruszenia jednocześnie.

Fleabag ma obsesję na punkcie seksu, jest emocjonalnie niestabilna i skupiona na sobie, ale to dopiero wierzchołek góry lodowej. Gdy jej rodzina i przyjaciele zaczynają się od niej odwracać, a prowadzona przez nią (z niezastąpionym wsparciem świnki morskiej) kawiarnia ledwo utrzymuje się na powierzchni, Fleabag odkrywa, że nie ma już nic do stracenia…

Ten pokaz to wyjątkowa okazja, aby przenieść się w wygodnych fotelach kinowych do intymnej przestrzeni teatralnej, gdzie emocje bohaterki stają się przeżyciami widzów. Bilety na seanse dostępne są w kasach kin, na stronie www.helios.pl/fleabag oraz w aplikacji mobilnej. Kupując je wcześniej, widzowie mogą wybrać najlepsze miejsca, a także zaoszczędzić w ramach unikalnej oferty „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”.