Schronisko prosi o dary

161

Autor: Fundacja Amicus Canis

Potrzebne jest wszystko!Jak pomóc?

KAŻDA ILOŚĆ używanych rzeczy:- kołdry, poduszki (bez pierza)- koce, poszewki, ręczniki, prześcieradła- legowiska, drapaki- wszystko, co jest miękkie, puchate i można włożyć do legowiska czy klatki zwierzęciu (np. szlafrok)- dywany! (tniemy je i wykładamy spody klatek (na tym układamy podkłady lub materiały), albo robimy z nich zabezpieczenia do psich bud przed zimnem.

Rzeczy można przywieźć każdego dnia, o każdej porze i zostawić w skrzyni przed schroniskiem.Jeśli ktoś potrzebuje przekazać bezpośrednio rzeczy do rąk pracownikowi, proszę wcześniej napisać lub zadzwonić, aby się zapowiedzieć (pracownicy mają dużo pracy i wyjazdów).

Schronisko przyjmuje oczywiście rzeczy używane i często już komuś niepotrzebne, natomiast proszę o zachowanie przyzwoitości.

Czasami ktoś zostawia pod schroniskiem sterty ubrań, bielizny, ścinek, różnych dziwactw które nadają się tylko do śmietnika. Za wywóz trzeba zapłacić, a dodatkowe wydatki to ostatnie, czego chcemy.Jeśli ktoś chce coś oddać, a nie wie, czy się przyda, piszcie, podpowiem!

Schronisko przyjmie każdy ręcznik, każdy stary koc. Prosimy, to naprawdę pilne. A może ktoś ma więcej rzeczy, i trzeba je skądś odebrać? Może ktoś się przeprowadza i wyrzuca, może w jakimś lumpeksie zalega sterta pościeli, może jakiś hotel wymienia materiały?

Piszcie, pomożemy w odbiorze tych rzeczy.

ADRES SCHRONISKA:ul. Kępa 397 – 200 Tomaszów Mazowiecki