Pacześ & Lotek Tour transmisja na żywo w kinach Helios

219

El Clásico, giro d’Italia, szczyt NATO, a nawet szczyt bezczelności są niczym przy tym czego będziecie mogli doświadczyć. PACZEŚ & LOTEK TOUR na żywo tylko w kinach Helios!

PACZEŚ & LOTEK TOUR to wspólna trasa dwóch najpopularniejszych komików w naszym kraju. Którzy jako pierwsi w Polsce pojawią się ze swoim programem na ekranach kin w całym kraju.

Rafał Pacześ i Łukasz „Lotek” Lodkowski wyruszyli w największą trasę w historii Polskiego Stand-Upu. Objechali całą Polskę dosłownie i w przenośni, a teraz na zakończenie tej przygody wystąpią ze swoim show podczas transmisji na żywo wprost z kina Helios w Ostrowie Wielkopolskim.

Każdy z komików przedstawi minimum 45 minutowy premierowy program napisany specjalnie na tę okazję.Oprócz dwóch gigantów Polskiej komedii na scenie pojawi się prowadzący wieczór, który dopełni to dwugodzinne SHOW.

Nie przegap jedynej okazji, aby zobaczyć tych dwóch charyzmatycznych komików na jednej scenie.

WYDARZENIE JEST TRANSMITOWANE NA ŻYWO, PROSIMY O PUNKTUALNOŚĆ PRZED WYDARZENIEM NIE BĘDZIE STANDARDOWEGO BLOKU REKLAM I ZWIASTUNÓW

Bilety dostępne są w kasach wybranych kin, na stronie www.helios.pl oraz w aplikacji mobilnej. Kupując je wcześniej, widzowie mogą wybrać najlepsze miejsca, a także zaoszczędzić w ramach unikalnej oferty „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz”.