Dzień Ziemi w SP nr 11

72

Autor: SP Nr 11

22 kwietnia przypada Dzień Ziemi, w naszej szkole TY-DZIEŃ ZIEMI. Tegoroczne hasło obchodów brzmi „PLANETA VS. PLASTIK”. Na całym świecie podejmowane są różne inicjatywy zwiększające świadomość – jak ważne są nasze codzienne wybory, aby nie pogłębiać kryzysu ekologicznego. Uczniowie naszej szkoły przyłączają się do działań i promują proekologiczne zachowania przez cały rok. Dzień Ziemi jest dodatkowym bodźcem do działania. W tym roku uczniowie uczestniczą w zajęciach poruszających kwestie środowiskowe, licznie biorą udział w konkursach oraz Eko-wyzwaniach. Zachęcamy do podjęcia aktywności. Pierwsze prace już na wystawie. W poniedziałek 22 kwietnia zachęcamy do świętowania w barwach ZIEMI (zielonych/ niebieskich) koszulkach.ZAPRASZAMY DO AKTYWNOŚCI I PODZIWIANIA PRAC.