Helios Anime przedstawia: „Spy x Family Code: White”

109

Helios zaprasza wszystkich fanów anime na film zrealizowany na podstawie bestsellerowej mangi. „Spy x Family Code: White” to pasjonująca i pełna humoru opowieść o pozornie zwyczajnej rodzinie, która tak naprawdę skrywa wiele sekretów! Jedyny seans tej animacji w kinie Helios Tomaszów odbędzie się 28 kwietnia o godzinie 16:00.

Rodzina Forgerów wydaje się nie wyróżniać spośród innych, lecz to tylko pozory. Ojciec, Loid Forger, to tak naprawdę szpieg o pseudonimie Zmierzch, natomiast matka – Yor – to w rzeczywistości zawodowa zabójczyni. Ich małżeństwo jest fałszywe, ale łączy ich prawdziwa więź z adoptowaną córką, Anyą. Dziewczynka również posiada niecodzienne umiejętności, gdyż potrafi czytać w myślach innych osób. Dzięki temu zna sekrety rodziców, choć ci ukrywają przed nią prawdę. W nowej, ekscytującej misji Loid zabiera bliskich na weekendowy zimowy wypad – jest to jednak tylko przykrywka do wypełnienia niebezpiecznych zadań. Niespodziewanie Anya wplątuje się w sam środek szpiegowskiej intrygi…

„Spy x Family” to manga gatunku shōnen ukazująca się od 2019 roku, która z miejsca zyskała miano bestsellera. Dzieło Tatsuyi Endō już stało się jednym z najlepiej sprzedających się japońskich komiksów wszechczasów. Na jego podstawie powstał także telewizyjny serial anime.

Bilety dostępne są w kasach wybranych kin, na stronie: www.helios.pl/helios-anime oraz w aplikacji mobilnej. Kupując je wcześniej, można wybrać najlepsze miejsca, a także – zaoszczędzić. Widzowie pokazów w ramach projektu Helios Anime otrzymają specjalną pocztówkę z kadrem filmowym – oferta jest ważna do wyczerpania zapasów.