„Haikyu!! Movie: The Dumster Battle” w Helios Anime

49

Haikyu!! Movie: The Dumpster Battle to sportowe anime obracające się wokół miłości Shoyo Hinaty do siatkówki. Zainspirowany drobną posturą profesjonalnego siatkarza, Hinata tworzy drużynę siatkarską w ostatniej klasie gimnazjum. Zobacz HAIKYU!! Movie: The Dumpster Battle w Helios ANIME!

Hinata Shoyo jest chłopcem, który dołącza do klubu siatkówki w szkole Karasuno High. Hinata ma wielki sportowy talent i jego drużyna odnosi sukcesy.

Niestety, w pierwszym turnieju drużyna zmierzyła się z drużyną „króla boiska” Tobio Kageyamy i nieuchronnie przegrała. Po miażdżącej porażce Hinata przysięga, że prześcignie Kageyamę.

Po rozpoczęciu nauki w liceum Hinata dołącza do drużyny siatkarskiej, ale okazuje się, że w jej składzie jest również Tobio.

W obsadzie filmu usłyszymy oryginalną obsadę z serialu czyli Ayumu Murase (Shoyo Hinata), Ishikawa (Tobio Kageyama), Kôki Uchiyama (Kei Tsukishima), Yûki Kaji (Kenma Kozume), Yûichi Nakamura (Tetsuro Kuroo), Kôki Uchiyama (Kei Tsukishima) i innych.

Autorem scenariusza i reżyserem filmu jest Susumu Mitsunaka, który pracował również nad serią anime.

Bilety dostępne są w kasach wybranych kin, na stronie: www.helios.pl oraz w aplikacji mobilnej. Kupując je wcześniej, można wybrać najlepsze miejsca, a także – zaoszczędzić. Widzowie pokazów w ramach projektu Helios Anime otrzymają specjalną pocztówkę z kadrem filmowym – oferta jest ważna do wyczerpania zapasów.