Kino Kobiet w Heliosie z włoskim przeboje „Jutro będzie nasze”

134

W czerwcowym repertuarze sieci Helios nie zabraknie uwielbianego cyklu Kino Kobiet! Już w środę, 5 czerwca, na wielkich ekranach zagości filmowy hit wprost z Włoch – „Jutro będzie nasze”, a w kinach będą czekały konkursy z nagrodami i pozytywna atmosfera.

„Jutro będzie nasze” to komediodramat, który w swojej ojczyźnie zgromadził niezwykle liczną widownię na miarę „Barbie” czy „Oppenheimera”. Ukazuje on Rzym tuż po II wojnie światowej – kobiety mierzą się wówczas z biedą i archaicznym podziałem ról w rodzinie. Główna bohaterka, Delia, ciężko pracuje i utrzymuje najbliższych, za co mąż odpłaca się jej jedynie przemocą. Kobieta planuje zbuntować się przeciwko brutalnemu mężczyźnie, a także ocalić córkę od podobnego do niej losu w małżeństwie. Film wyróżnia się ukazaniem kobiecej solidarności, dodającym nadziei przesłaniem oraz… zaskakującym zakończeniem.

Kino Kobiet to stały punkt oferty kin Helios, w ramach którego prezentowane są wyjątkowe filmy o poruszającej tematyce. Pokazom towarzyszą atrakcje poprzedzające seans, takie jak warsztaty czy konkursy. Uczestniczki mogą także ubarwić wyjście do kina dzięki specjalnemu dress code’owi, nawiązującemu do tematyki wyświetlanego tytułu. W czerwcu będą to stroje w kolorach włoskiej flagi!

Kino Kobiet to jedyne w swoim rodzaju połączenie pokazów filmowych i dobrej zabawy. Zgodnie z hasłem „Wcześniej kupujesz, więcej zyskujesz” Helios zachęca do zakupu biletów we wcześniejszym terminie oraz do zapoznania się ze szczególnie korzystną ofertą dla grup. Szczegóły i bilety dostępne są na stronie: www.helios.pl.