Polecamy: Grube ryby

115

„Grube ryby” to zbiór zabawnych karykatur i błyskotliwych komentarzy do coraz bardziej otaczającej nas rzeczywistości politycznej.

To lektura, która cię rozbawi, wzruszy i zadziwi!

Jako wędkarze od płotek postanowiliśmy z bagna polskiej polityki powyciągać grubsze ryby. Mam nadzieję, że moja naostrzona kredka i cięte pióro Krzysztofa Daukszewicza rozbawią czytelników do łez.
Lesław Kuczerski

Jeśli ktoś lubi komiksy, to może tę książkę potraktować i w ten sposób.
Krzysztof Daukszewicz

Lesław Kuczerski – portrecista, karykaturzysta. Autor książki „Królowie futbolu” oraz trzech tomów „Wokół polityki”.

Krzysztof Daukszewicz – satyryk, felietonista, poeta, piosenkarz, gitarzysta, kompozytor. To satyryk legenda, który działalność estradową rozpoczął w 1976 roku w Szczytnie, gdzie założył kabaret „Gwuść”. Po przeprowadzce do Warszawy występował w kabarecie „Na Pięterku” i w „Teatrze na Targówku”. W roku 1983 razem z Januszem Gajosem tworzył „Kabaret Hotel Nitz”, a od 1986 roku występował w kabarecie „Pod Egidą”. Przez wiele lat realizował swoje programy w TVP, a od 2005 do 2023 roku był regularnie gościem „Szkła Kontaktowego” w TVN24. Napisał ponad trzydzieści książek i wydał dziewięć płyt. Nigdy nie liczył nagród, które dostał, bo zawsze ważniejsi byli ludzie, których spotykał na swojej drodze.

Poleca: