EURO 2024 na żywo na ekranach kin Helios

64

Pierwszy mecz reprezentacji Polski na EURO 2024 niestety nie przyniósł nam żadnego punktu, jednak był bardzo dobrym widowiskiem sportowym również w wykonaniu naszej reprezentacji, co dobrze wróży na dwa pozostałe mecze, choć wszyscy komentatorzy zgodnie uznali, że jesteśmy w jednej z najtrudniejszych grup w całym turnieju.

– „Ostatnio tak się czułem po Portugalii w 2016. Świetnie grali, szkoda wyniku”,

– „Z czystym sumieniem: dziękujemy. Zapomniałem, jak to jest mieć frajdę z oglądania Polaków”,

– „Zaryzykuje, że nigdy nie widziałem meczu reprezentacji Polski granego na takiej intensywności”

– to tylko niektóre z wielu pozytywnych komentarzy po niedzielnym spotkaniu biało czerwonych z holenderskim zespołem. To oznacza, że mimo niezadowalającego wyniku, mecz i postawa naszych reprezentanów podobała się polskim fanom piłki nożnej.

Liczymy, że w najbliższy piątek 21 czerwca biało czerwoni zaprezentują się równie dobrze i tym razem zdobędą 3 punkty, dzięki czemu będą mieli jeszcze szansę wyjść z grupy.

Helios zaprasza wszystkich fanów piłkarskich wrażeń na spotkania najlepszych reprezentacji piłkarskich Europy. Bilety na transmisje meczów EURO 2024 dostępne są pod adresem: www.helios.pl oraz w kasach kin Helios w całej Polsce. Tego nie można przegapić – na widzów czekają wyjątkowe, sportowe emocje!