
Autor: Starostwo Powiatowe
Powiatowe Centrum Animacji Społecznej zaprasza na wyjątkowy jubileusz. Tym razem swoje wielkie, wielowymiarowe święto będą obchodzić „Herosi Rock&Rolla”. Najważniejszą z obchodzonych rocznic będą 80. urodziny pomysłodawcy i prowadzącego cykl, Antoniego Malewskiego.
Muzyczne spotkania w Tomaszowie prowadzone są już od 20 lat i to będzie również powód do świętowania, natomiast współjubilatem p. Antoniego, tym razem na ekranie, będzie nie kto inny, jak Elvis Presley, którego 90 rocznica urodzin przypada właśnie w tym roku. Szykuje się więc nie lada święto w uroczystej oprawie, a jak zapewnia jubilat, powodów do świętowania jest znacznie więcej.
Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Starosta Powiatu Tomaszowskiego.
Jubileuszowe obchody odbędą się w sali widowiskowej Powiatowego Centrum Animacji Społecznej w piątek, 29 sierpnia, o godz. 18.00. Bezpłatne wejściówki są do odbioru w sekretariacie placówki.