ABY POWSTAŁA ENCYKLOPEDIA

807

Aby powstała Encyklopedia nie wystarczą jedynie chęci. Najlepszy nawet pomysł wymaga czegoś znacznie więcej. Pracy, atmosfery wsparcia, pomocy.

Jest naszym zamysłem, aby na www.tomaszow.pl zaistniała na stałe Encyklopedia jako zbiór informacji o nas i naszym mieście, o ludziach i wydarzeniach, o kulturze, sporcie, gospodarce, polityce, oświacie… O tym wszystkim co ważne i mniej ważne, ale mające wpływ na pełny obraz Tomaszowa.

Encyklopedia jako efekt wspólnego wysiłku zespołu redakcyjnego i przede wszystkim licznej grupy naszych Czytelników. Tych głównie, którzy nie marzą jedynie o wyjeździe stąd, którzy w opiniach o swoim mieście nie poprzestają jedynie na epitetach, a swoją pracą i działalnością udowodniają, że tu też można. Do tych osób kierujemy apel – prośbę o pomoc i współpracę.

Przysyłajcie swoje propozycje haseł na redakcja@tomaszow.pl. Publikując je podamy autora, źródło.

Z założenia nasza Encyklopedia ma być żywa, stale rozbudowywana i uzupełniana o kolejne hasła i działy. I co najważniejsze – wiarygodna jako źródło informacji, wiarygodna pomoc w nauce. I jeszcze jedno. Nasza tomaszowska.