Czy Łódź jest Z PSEM ZA PAN BRAT?

Mobilna Klinika to jedyny w swoim rodzaju TIR przystosowany do badań i konsultacji lekarskich. W klinice zostaną zaaranżowane w pełni wyposażone gabinety weterynaryjne, w których każdy opiekun psa będzie mógł bezpłatnie zbadać stan zdrowia i kondycję swojego ulubieńca.

Już od godziny 11.00 w niedzielę lekarze weterynarii będą do dyspozycji wszystkich tych którzy chcieliby zbadać swoje psy. Możliwość wykonania badań bezpłatnie jest tak ważnym elementem pikników ze względu na wyniki badań TNS OBOP które wykazały, że zdecydowanie zbyt rzadko odwiedzamy z naszymi pupilami lekarza weterynarii. Okazuje się, że 53% właścicieli psów odwiedza weterynarza tylko raz w roku, a 21% robi to tylko wtedy, gdy jest to naprawdę konieczne. Najczęstszym powodem tych wizyt są obowiązkowe szczepienia ochronne (79%). Badania psów
są wciąż mało popularne wśród ich opiekunów – stanowią zaledwie co piątą wizytę u weterynarza

Przyjazd Mobilnej Kliniki Weterynaryjnej do Łodzi to dopiero początek niezwykłych wydarzeń. Wokół tej niezwykłej ciężarówki wyrośnie Psie Miasteczko, pełne atrakcji zarówno dla psów, jak i dla ich opiekunów. Wszyscy miłośnicy psów będą mogli dowiedzieć się, jak odpowiedzialnie opiekować się swoimi psami, gdzie warto pojechać z ulubieńcem na wakacje oraz jak troszczyć się o jego zdrowie i dobre samopoczucie, a także jak wraz ze swoimi pupilami dobrze się bawić.

Psie Miasteczko będzie również doskonałym miejscem dla wszystkich przyszłych właścicieli, będą mogli zaadoptować psa ze schroniska.  Gwiazdą pikniku będzie znana ze swojej miłości do czworonogów Agata Młynarska.

Zapraszamy Państwa serdecznie do udziału w tym niezwyklym wydarzeniu! Będzie okazja nie tylko aby przebadać swojego ulubieńca, ale także aby dowiedzieć się więcej o programie odpowiedzialnej opiece nad zwięrzetami i porozmawiać z ekspertami.