BREAK FEST powraca!!!

786

Tym razem na koncercie wystąpią:

 

EKSPANDOR – tomaszowska kapela subtle core’owa. Dokładnie rok temu wystąpili na pierwszej edycji BREAK FEST. Do tej pory koncertowali w łódzkich klubach muzycznych. W styczniu nagrali swoją pierwszą „epkę”, która jest dostępna na stronie www.ekspandor.com. Występem na BREAK FEST zespół rozpoczyna swoją trasę koncertową.

 

BAKFLIP – powstał w 2005 roku w Łodzi i miał być tylko sposobem na miłe spędzanie czasu. Rok później nagrali album, który na początku kwietnia tego roku będzie dostępny w sklepach w całej Polsce. Zespół tworzy siedmiu facetów, wśród których mamy jednego z najlepszych producentów muzycznych w Polsce, charyzmatycznego wokalistę – rapera oraz W2B, czyli czołówkę krajowego beatboxu. Strona zespołu: www.bakflip.pl. Występ na BREAK FEST jest częścią trasy koncertowej promującej album „Ke ke ke”, który ma trafić do sklepów na przełomie marca i kwietnia.

 

Jesteś z Tomaszowa i masz problem z dojazdem na koncert? Problem rozwiązany. BREAK FEST zorganizował autobus, który będzie na Ciebie czekał na Placu Kościuszki od godziny 19:00 do 19:40. Po koncercie oczywiście przywiezie Cię z powrotem do miasta.

 

IMPREZE BREAK FEST NAPĘDZAJĄ SALONY SAMOCHODOWE SKODA I VW  – ZIMNY (www.zimny.com.pl).