Fanti Fitness Tomasz Łucka

BAZA FIRM:

Chcesz otrzymywać informacje o nowych ogłoszeniach??
Dodaj się do subskrypcji.

imię: podaj imię
mail: podaj emailanieprawidłowa forma
kategoria: Komputery
Kupię
Motoryzacja
Nauka
Nieruchomości - handel
Praca - oferuję
Sport
Sprzedam
Telefony GSM
Usługi
Wypoczynek
Zwierzęta
Praca - szukam
Nieruchomości - wynajem
Ślub
Przetargi

Ostatnie ogłoszenia

nowe
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą : Posiadamy w naszej ofercie szeroki wybór spółek z 2013 roku w cenie 6000,00 zł brutto , kapitał zakładowy 5.000,00 zł ,kompletna dokumentacja , CIT8/VAT/UE i sprawozdania finansowe za 2013 rok składane na bieżąco , Spółki zarejestrowane w 2014 roku z Kapitałem Zakładowym 5.000,00 zł w cenie już od 4500,00 zł , więcej ofert znajdziesz na www.biurro.com lub zadzwoń a dowiesz się więcej tel. 507-728-528 lub 728-128-728 email: biuro@biurro.com
Max biuro@biurro.com tel: 507728528
Ważne do: 2015-06-01
nowe
Rintal Polska Sp. z o. o., wiodący producent schodów do wnętrz w maju organizuje PODWÓJNĄ PROMOCJĘ: 1. „MAJ BEZ VAT” - na podstawie której Rintal wprowadza zniżkę cenową w wysokości obowiązującej stawki VAT na wszystkie modele schodów z poręczami zakupione wraz z montażem. 2. „PORĘCZE I BALUSTRADY SZKLANE – 15%” - rabat obowiązuje przy zakupie schodów wraz z poręczami i montażem. UWAGA!! Obie promocje można łączyć i trwają tylko do 31.05.2015r. BEZPŁATNY POMIAR, PROJEKT, WYCENA I WIZUALIZACJA!! Firmowy salon sprzedaży: Łódź, Al. Politechniki 22/24 (za Urzędem Miasta) 42 684-26-50 668-855-512 lodz@rintal.pl
Rintal Polska Sp. z o. o. lodz@rintal.pl tel: 668855512
nowe
KONSULTANT TELEFONICZNY Jeśli posiadasz wykształcenie min. średnie, jesteś zaangażowany, kreatywny, samodzielny, a ponadto z łatwością nawiązujesz kontakty , już dziś prześlij nam swoje CV. Do zadań kandydata będzie należało: * Pozyskiwanie Klientów z określonego rynku usług telekomunikacyjnych * Budowanie pozytywnych relacji z Klientami * Stałe podnoszenie kwalifikacji * Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy * Realizacja celów sprzedażowych Oferujemy: * Współpracę z dynamicznie rozwijającą się firmą na zasadzie Umowy Zlecenie/Umowy o Pracę * Wysokie wynagrodzenie * Pakiety szkoleń podnoszących kwalifikacje * Możliwość rozwoju * Ubezpieczenie
Izabela Matusiak izabela.matusiak@geneocc.pl tel: 607300826
nowe
Praca dla MATURZYSTÓW Zdajesz właśnie maturę i nie masz planów na wakacje? - bądź aktywny! - zdobądź pierwsze doświadczenie zawodowe! - poznaj młodych, dynamicznych ludzi! - ustal godziny pracy według własnych potrzeb! - pokaż, że jesteś wyjątkowy! - pracuj z przyjemnością! Zostań Konsultantem Telefonicznym i poznaj smak przygody! Wymagania: - znajomość obsługi komputera - umiejętność pracy w zespole - pewność siebie i swoboda wypowiedzi Oferujemy: - elastyczne godziny pracy - stałą stawkę godzinową + premię - udział w nowych projektach + możliwość rozwoju - profesjonalne szkolenia - przyjazną atmosferę i zgrany zespół
Dołącz do autoryzowanego przedstawiciela sieci Plus! Zostań częścią świetnego zespołu sprzedażowego oraz miej realny wpływ na rozwój własnej kariery . Oferujemy: * Atrakcyjne wynagrodzenie * Prace w miłej atmosferze * Pomoc wykwalifikowanego trenera na każdym etapie pracy *Szereg konkursów z atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi oraz finansowymi *Możliwość zdobycia cennego doświadczenia umożliwiającego start zawodowy Od kandydatów oczekujemy: *Zaangażowania oraz chęci rozwoju *Komunikatywności i kreatywności *Wysokiej kultury osobistej Aplikuj już dziś ! Oddzwonimy do Ciebie !
Weronika Lasek-Dewerenda weronika.lasek@geneocc.pl tel: -
Ważne do: 2015-05-30
Przeprowadzki Polska Francja Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że przeprowadzka lub konieczność przewiezienia sprzętu firmowego to zadanie wymagające skoordynowania wielu kluczowych kwestii. Jednak niezależnie od posiadanych dobrych chęci, jeżeli zabraknie odpowiednich środków do Realizacji tego celu, przedsięwzięcie może przysporzyć wielu kłopotów. Decydując się na skorzystanie z usług firmy transportowej, tym samym wybieracie Państwo własny komfort i spokój. Wybierając przeprowadzki Express oddajecie w nasze ręce najbardziej problematyczne strony takiego przedsięwzięcia. Nasza Firma świadczy Usługi przewożenia towarów od wielu lat – posiadamy zarówno doświadczenie, jak i świetne zaplecze techniczne i kadrowe. Gwarantujemy, że troskliwie zaopiekujemy się powierzonymi nam rzeczami. www.francja-przeprowadzki.pl
Nie trać czasu podejmij prace!Gwarantowany bezpłatny transport do/z pracy! Pracownik magazynu Rawa Mazowiecka Zgłoś się do nas już dziś! 661 777 616 , 660 747 200
Pewna Praca hr@pewnapraca.pl tel: 661 777 616
Ważne do: 2015-05-29
P.U. EMS Małgorzata Fijałkowska. Zaprasza do kontaktu osoby poszukujące pracy. Aktualne oferty: Pracownik produkcji - Ujazd i Niewiadów. System pracy: 2 lub 3 zmiany. Oferujemy: Umowę o pracę. Stabilne zatrudnienie. Dojazd z Tomaszowa Maz. i Opoczna.
Agencja Pracy EMS biuro@agencjapracyems.pl tel: 512 481 471
Zapraszam Cię do świata Oriflame - chętnie pomogę Ci zostać konsultantką(em) i kupować kosmetyki dla siebie po niższych cenach oraz zarabiać na ich sprzedaży. Dla Nowych Konsultantów nagrody w programie Witamy o wartości 308 zł oraz próbki za 1 zł. Chętnie udzielę szczegółowych informacji. Zapisując się u mnie woda toaletowa o wartości 89zł oraz tusz Wonder w nagrodę. Praca dla osób, które ukończyły 16 lat. www.ori-konsultant.pl GG 9052425, biuro@ori-konsultant.pl, tel.606638894 Formularz rejestracji: http://www.ori-konsultant.pl/formularz-rejestracji
Małgorzata Biały biuro@ori-konsultant.pl tel: 606638894
Ważne do: 2015-05-28
Firma Blacktoner Polska - zajmująca się sprzedażą materiałów do eksploatacji drukarek atramentowych i laserowych poszukuje osób na stanowisko:

OBSŁUGA KLIENTA / MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki

Opis stanowiska:

• fachowa obsługa klientów,
• przyjmowanie i realizacja zamówień od klientów,
• przygotowanie dokumentów sprzedaży,
• obsługa kasowa sprzedaży towarów,
• obsługa urządzeń biurowych,
• znajomość obsługi programów graficznych, html
• pakowanie paczek

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem na adres info@blacktoner.pl
Ważne do: 2015-06-30
Tylko w Żaku masz pisemną GWARANCJĘ nauki za DARMO! Oferujemy kierunki: Technik ochrony fizycznej osób i mienia Technik Rachunkowości Technik Administracji Technik BHP Opiekunka środowiskowa Kosmetyka Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych Florysta Porównaj nas z konkurencją i przekonaj się sam, że tylko u NAS warto się uczyć! Zarezerwuj sobie miejsce wysyłając formularz zgłoszeniowy, skontaktujemy się z Tobą! www.zak.edu.pl/formularz Dowiedz się więcej na www.tomaszow-mazowiecki.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Ul. Przeskok 3 Tomaszów Mazowiecki Tel.: 44 726 00 78
CNiB Żak i.jasewicz@zak.edu.pl tel: 447260078
NAJTAŃSZE KREDYTY GOTÓWKOWE I KONSOLIDACYJNE! Najniższe oprocentowanie, brak ukrytych kosztów, kredyty bankowe i pozabankowe. Ul. Konstytucji 3 Maja 9/11 (nad "Biedronką" wejście od ulicy tel. 44 786-15-22
Monika Kołodziejczyk kredyty.bankowe@hesystem.pl tel: 447861522
Zajmujemy się projektowaniem nowoczesnych dostosowanych do potrzeb klienta stron internetowych i sklepów on-line. Oferujemy: - tworzenie stron WWW - tworzenie responsywnych stron internetowych (strony dostosowane do komputera, telefonu i tabletu) - tworzenie sklepów internetowych - administrację i pomoc techniczną dla serwisów www - projektowanie graficzne (logo, wizytówki, ulotki...) - zakładanie FanPage na Facebooku - cięcie i kodowanie szablonów graficznych - wdrażanie i instalację systemu zarządzania treścią (CMS). Dzięki systemowi CMS będą mogli Państwo samodzielnie zarządzać aktualnościami, tworzyć galerię, edytować treści na stronie, wstawiać pliki do pobrania i wiele więcej... Wystawiamy faktury VAT. Zapraszamy do kontaktu oraz na naszą stronę: www.dobrepiksele.eu email: info@dobrepiksele.eu gg: 33786242 tel: +48 795 946 445
dobrepiksele info@dobrepiksele.eu tel: 795946445
Lubisz pracę z ludźmi, cechuje Cię odpowiedzialność i cierpliwość? Potrafisz znaleźć rozwiązanie dla trudnej sytuacji życiowej? Mamy zawód dla Ciebie! Tylko w Żaku roczny kierunek terapeuta ds. uzależnień! Nauczmy się pomagać innym. Do zapisu wymagany jest tylko dowód osobisty. Dowiedz się więcej na www.tomaszow-mazowiecki.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: Tomaszów Mazowiecki Ul. Przeskok 3 Tel. 44 726 00 78 REKRUTACJA rozpoczęta, liczba miejsc ograniczona, spiesz się, aby nie zabrakło dla Ciebie miejsca Zarezerwuj sobie miejsce wysyłając formularz zgłoszeniowy, skontaktujemy się z Tobą! www.zak.edu.pl/formularz
Ważne do: 2015-05-27
GROUPA COQUELLE zaprasza do stałej współpracy przewoźników posiadających ciągniki siodłowe i naczepy do przewozu ładunków na terenie Europy (BE,CH,DE,FR,IT,PL). OFERUJEMY : • Załadunki na firankę typu Mega jak i na standard 2,75 (z możliwością załadunku bokiem i przez dach) • karta na tunele Mont Blanc i Frejus do dyspozycji ( przejazdy na nasz koszt ) • darmowy parking oraz garaż do przeprowadzania różnych napraw i bieżącej obsługi pojazdów (wycena w zależności od naprawy ) • myjnia do dyspozycji ( koszt mycia pojazdu – 25 euro ). Fakturacja mycia pojazdów na koniec miesiąca , o wartość której zostanie pomniejszona wasza faktura za wykonanie usług transportowych • gwarancja ciągłości zleceń • profesjonalna obsługa i pełna dyspozycyjność UWAGA! Istnieje również możliwość jednorazowej współpracy w eksporcie, imporcie lub na przerzutach. W takiej sytuacji należy około 2 dni wcześniej zgłosić wolny pojazd. Wówczas stawka za fracht jest do negocjacji. STAWKI : • gwarancja stawki 0,95 Euro / km (dotyczy zarówno kilometrów na pusto jak i ładownych) • kilometry liczone przez program MAPY GOOGLE , PŁATNOŚĆ : • płatność z terminem 30-dniowym , przelew 10 dnia każdego miesiąca
Coquelle Polska Sp. z o.o coquellepolska@gmail.com tel: +48 506 046 505
Firma transportowa Coquelle Polska Sp. z o.o. poszukuje kierowców (kat. C+E) na przewozach międzynarodowych (również bez doświadczenia) Kierowca C+E Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki Region: łódzkie Opis stanowiska: Praca na terenie krajów UE. Wymagania: • ważność dokumentów (karta kierowcy, dowód osobisty, prawo jazdy) • mile widziane ADR (niekonieczne) • zaświadczenie o niekaralności Oferujemy: • umowę o pracę • terminowość wypłat wynagrodzeń
Coquelle Polska Sp. z o.o coquellepolska@gmail.com tel: (+ ) 48 44 725 23 05

tomaszow.pl - numer 1 w regionie - zareklamuj się u nas | Redakcja serwisu  tel. 044 724 49 91 redakcja@tomaszow.pl

Tomaszów Mazowiecki - sylwester