Fanti Fitness Tomasz Łucka

BAZA FIRM:

 

Chcesz otrzymywać informacje o nowych ogłoszeniach??
Dodaj się do subskrypcji.

imię: podaj imię
mail: podaj emailanieprawidłowa forma
kategoria: Komputery
Kupię
Motoryzacja
Nauka
Nieruchomości - handel
Praca - oferuję
Sport
Sprzedam
Telefony GSM
Usługi
Wypoczynek
Zwierzęta
Praca - szukam
Nieruchomości - wynajem
Ślub
Przetargi
 
   
 

Ostatnie ogłoszeniaHurtownia Piekarniczo-Cukiernicza-Grafil.Kompleksowe zaopatrzenie piekarni, cukierni,lodziarni,pizzeri,oraz gastronomii i sklepów spożywczych.Tomaszów Mazowiecki ul.Główna 65.Tel-fax: 44-723-47-92 lub 664-912-720 . Czynna: pon-pt 8:00-16:00, sob 8:00-12:00.Najlepsze ceny sprawdz sam.Atrakcyjne nowości. Miła i fachowa obsługa,liczne promocje.Sprawdz sam serdecznie zapraszamy na www.grafil.pl.
Hurtownia Grafil hurtownia@grafil.pl tel: 44-723-47-92,664-912-720
Ważne do: 2015-02-06
Pożyczki pod hipotekę proponowane przez naszą firmę są doskonałym sposobem na spłatę swoich zobowiązań oraz nie wymagają weryfikacji bazy bik i big. Kredyt tego rodzaju to minimum formalności a praktycznie każdy z wniosków pożyczkobiorców otrzymuje status pozytywnie rozpatrzony. Produkt finansowy tego typu proponujemy wszystkim osobom nie mającym zdolności kredytowej. Szczegółowe warunki naszej oferty: - najniższe oprocentowanie 1 % w skali miesiąca (12% rocznie) - brak zaświadczeń o dochodach i weryfikacji bik i big - brak wpłat i jakichkolwiek innych opłat przed udzieleniem pożyczki - wysoka kwota pożyczki 30-50% wartości hipoteki - realne dopasowanie harmonogramu spłat do możliwości finansowych klienta - minimum dokumentacji bez ZUS, US - na spłatę zadłużeń komorniczych i innych zobowiązań prywatnych - na spłatę zaległych faktur i innych opłat - brak przewłaszczeń nieruchomości oraz ingerencji w meldunki - tylko pożyczka hipoteczna z wpisem do działu IV Księgi Wieczystej - także dla rolników - wypłata pieniędzy w dniu podpisania umowy - szybka i profesjonalna obsługa nawet do kilku godzin od momentu wpłynięcia wniosku Na stronie bezbik-pozyczki.pl znajdziecie Państwo szczegóły oferty. Zabezpieczeniem do pożyczki oddłużeniowej mogą być takie nieruchomości jak: mieszkanie, dom, działka rolna a także nieruchomości komercyjne: galerie handlowe, kamienice, biurowce i lokale użytkowe. Finansowanie w ramach pożyczki prywatnej może obejmować osoby fizyczne jak i osoby prowadzące działalność gospodarczą oraz spółki. Zapraszamy do pełnej oferty na naszej stronie: www.bezbik-pozyczki.pl
Pozabankowa pożyczka oddłużeniowa tel: 513163022
Ważne do: 2015-02-06
RINTAL Polska Sp. z o. o., wiodący producent schodów do wnętrz zaprasza do zapoznania się z naszymi nowymi modelami schodów: 1. TENO schody półkowe 2. MONOLAMA TWIN 3. FUTURA PLUS 4. Poręcze MIKRON. Więcej informacji na stronie www.rintal.pl. Firmowy salon sprzedaży: Łódź, Al. Politechniki 22/24 (za Urzędem Miasta) 42 684-26-50 668-855-512 Umów się na BEZPŁATNY POMIAR!
Rintal Polska Sp. z o. o. lodz@rintal.pl tel: 668855512
Ważne do: 2015-02-05
Bądź atrakcyjny na rynku pracy! Zdobądź kwalifikacje ochrony osób i mienia. W naszej Szkole nauczysz się między innymi: - technik interwencyjnych i samoobrony - konwojowania - ochrony osób - zabezpieczania imprez masowych - zapewniamy wyszkolenie strzeleckie Nauka trwa 2 lata, kończy się uzyskaniem tytułu technika. Tylko my damy Tobie dokument gwarancyjny nauki za darmo! Bez żadnych ukrytych opłat! ( nie wymagamy matury) 8. 0zł. wpisowego 9. 0zł. za wydanie legitymacji 10. 0zł. za wydanie indeksu 11. 0zł. za wydanie zaświadczeń 12. 0zł. Za sesje egzaminacyjną w trybie normalnym oraz w sesji poprawkowej 13. 0zł. za egzamin maturalny/ zawodowy 14. 0zł. za konsultacje indywidualne 15. 0zł. za brak wymaganej frekwencji Rekrutacja trwa! Przyjdź, sprawdź i podnoś swoje kwalifikacje zawodowe. NIE WYMAGAMY MATURY! Nie czekaj już dziś zapisz się i zostań technikiem ochrony. Dowiedz się więcej na www.tomaszow-mazowiecki.zak.edu.pl lub przyjdź bezpośrednio do sekretariatu szkoły: Centrum Nauki i Biznesu ŻAK Ul. Przeskok 3 Tomaszów Mazowiecki Tel.: 44 726 00 78 Zarezerwuj sobie miejsce wysyłając formularz zgłoszeniowy, skontaktujemy się z Tobą! www.zak.edu.pl/formularz
CNiB Żak i.jasewicz@zak.edu.pl tel: 447260078
Ważne do: 2015-02-05
Jeśli masz doświadczenie w opiece nad osobami chorymi czy w podeszłym wieku, rozmowa w języku niemieckim nie stanowi dla ciebie problemu, a przy tym jesteś osobą życzliwą i pogodną - mamy dla Ciebie pracę! Agencja Pracy InterKadra poszukuje osób zainteresowanych pracą w charakterze Opiekunki osób starszych w Niemczech. Oferujemy legalne zatrudnienie, ubezpieczenie (odprowadzamy składki do ZUS), atrakcyjne zarobki, ofertę dopasowaną do oczekiwań i kwalifikacji. Aplikacje prosimy składać przez naszą stronę internetową: www.opiekunki.interkadra.pl od 01.01.2015 Interkadra oferuje: • Wynagrodzenie do 1350 euro netto • kursy językowe dla początkujących • Składki ZUS od prognozowanej średniej krajowej
InterKadra Sp. z o. o. e.majchrzak@interkadra.pl
Ważne do: 2015-02-05
Pożyczki pod zastaw nieruchomości proponowane przez naszą firmę są doskonałym sposobem na wyjście z problemów finansowych oraz nie wymagają weryfikacji zaświadczeń o dochodach. Kredyt tego rodzaju to minum dokumentacji a większość wniosków naszych klientów otrzymuję akceptację uruchomienia pożyczki. Produkt pozabankoweego finansowania proponujemy wszystkim osobom które szukają rozwiązania pozabankowego. Szczegółowe warunki pożyczek jakie oferujemy: - najniższe oprocentowanie jeden % w skali miesiąca (12% rocznie) - brak zaświadczeń o dochodach i weryfikacji bik i big - brak opłat wstępnych i jakichkolwiek innych opłat przed zawarciem umowy - wysoka kwota pożyczki 30-50% wartości nieruchomości - realne dopasowanie rat miesięcznych do możliwości finansowych klienta - minimum formalności bez ZUS, US - na spłatę egzekucji komorniczych i innych zobowiązań bankowych - na dofinansowanie działalności - brak przewłaszczeń nieruchomości oraz ingerencji w meldunki - tylko pożyczka hipoteczna z wpisem do działu IV Księgi Wieczystej - także dla rolników - wypłata środków w dniu podpisania umowy - szybka i profesjonalna obsługa nawet do 48 godzin od dnia wpłynięcia wniosku. Na stronie bezbik-pozyczki.pl znajdziecie Państwo szczegóły oferty. Zabezpieczeniem do pożyczki pozabankowej mogą być takie nieruchomości jak: mieszkanie, dom, działka rolna a także nieruchomości komercyjne: galerie handlowe, kamienice, biurowce i lokale użytkowe. Finansowanie w ramach pożyczki pozabankowej może obejmować osoby fizyczne jak i osoby prowadzące działalność gospodarczą oraz spółki. Szczegóły na naszej stronie: www.bezbik-pozyczki.pl
Pożyczki bez BIK pod zastaw biuro@bezbik-pozyczki.pl tel: 513163022
Ważne do: 2015-02-05
Pies rasy bokser w wieku 2 lat, którego chętnie dopuszczę do krycia. Krycie 350zł. Pies jest łagodny i dobrze ułożony. Ma ładną pokrywę włosową. Pies posiada aktualne szczepienie i jest regularnie odrobaczany.
Dariusz hubrt@vp.pl tel: 728509068
Ważne do: 2015-02-04
NAPISZĘ PREZENTACJĘ MATURALNĄ na indywidualne zamówienie. Mam wieloletnie doświadczenie w pisaniu prac studentom i uczniom z całej Polski. Możesz odnaleźć w Internecie mojego bloga, znajdują się tam komentarze moich poprzednich klientów (wpisz w google: grodid blogspot). Bibliografia może być gotowa nawet na dzisiaj! GWARANTUJĘ PRZYJEMNĄ I KOMFORTOWĄ WSPÓŁPRACĘ! Bardzo dbam o każdego ucznia, jeśli zajdzie taka potrzeba- mogę pozostać z nim w kontakcie do samego egzaminu. Wszystkie poprawki (bez względu na ich ilość) są wliczone w cenę. 100% BEZPIECZEŃSTWA Sposób transakcji jest bezpieczny dla obu stron- uczeń jako pierwszy otrzymuje bibliografię i ramowy plan wypowiedzi- dopiero później dokonuje wpłaty. Cena zależy od tematu. ZAWSZE MOŻNA NEGOCJOWAĆ CENĘ! Zachęcam do nawiązania ze mną kontaktu. Pozdrawiam uprzejmie. Kontakt: grodid@gmail.com, GaduGadu: 26313445, Tel: 533 62 82 21.
Paulina grodid@gmail.com tel: 533628221
Ważne do: 2015-02-04
Sprzedam Trampki rozmiar 23,sandałki rozmiar 20. Cena za 2 pary 45zł.Stan bardzo dobry.
Agnieszka tel: 500814630
Ważne do: 2015-02-04
Sprzedam Trampki dla chłopca rozmiar 23 i Sandałki ROZMIAR 20. Zdjecia obuwia osobom zainteresowanym wysle na Poczte.
Agnieszka tel: 500814630
Ważne do: 2015-02-04
Power Service Sp. z o.o. certyfikowana Agencja Pracy (nr certyfikatu 9480) z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim, ul. Belzacka 97B, dla swojego klienta prowadzi rekrutację na stanowisko: Pracownik Fizyczny - Produkcyjny Miejsce pracy: Osiedle Niewiadów. Oferujemu: - Umowę o pracę, - Praca w systemie 2 zmianowym. Wymagania: - Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe, - Sumienność, - Odpowiedzialność, - Dobry stan zdrowia. Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV na adres mailowy. W aplikacjach prosimy o dodanie klauzuli: *Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z 2002 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 101 poz, 926 ze zmianami).
Power Service biuro@powerservice.com.pl tel: 44 645 96 90
Ważne do: 2015-02-04
Nasza firma jest zakładem przetwórstwa drzewnego – samowystarczalnym, posiadającym własne traki, suszarnie oraz maszyny do obróbki końcowej. Na szczególną uwagę zasługują produkowane przez nas deski stylizowane i postarzane, deski olejowane, ręcznie szczotkowane, których niepowtarzalność nadaje szczególny charakter i klimat każdego wnętrza. Oferujemy deski dębowe, jesionowe, olchowe lite do cyklinowania, oraz wykończone, olejowane. W naszej ofercie posiadamy również deski warstwowe (2 i 3 warstwy), w formie surowej - wyszlifowane i wypełnione ubytki, oraz olejowane. W swojej ofercie posiadamy również oleje i kleje. Oferujemy fachową i rzetelną obsługę każdego klienta, profesjonalne doradztwo. Współpracujemy z firmami układającymi podłogi godnymi polecenia. Kontakt 514 585 535 lub am.drewmisko@gmail.com Tylko teraz promocja na wszystkie rodzaje deski podłogowej !!! ZAPRASZAMY !!!
drewmisko am.drewmisko@gmail.com tel: 514585535
Ważne do: 2015-02-04
Zajmujemy się projektowaniem nowoczesnych dostosowanych do potrzeb klienta stron internetowych i sklepów on-line. Oferujemy: - tworzenie stron WWW - tworzenie responsywnych stron internetowych (strony dostosowane do komputera, telefonu i tabletu) - tworzenie sklepów internetowych - administrację i pomoc techniczną dla serwisów www - projektowanie graficzne (logo, wizytówki, ulotki...) - zakładanie FanPage na Facebooku - cięcie i kodowanie szablonów graficznych - wdrażanie i instalację systemu zarządzania treścią (CMS). Dzięki systemowi CMS będą mogli Państwo samodzielnie zarządzać aktualnościami, tworzyć galerię, edytować treści na stronie, wstawiać pliki do pobrania i wiele więcej... Wystawiamy faktury VAT. Zapraszamy do kontaktu oraz na naszą stronę: www.dobrepiksele.eu email: info@dobrepiksele.eu gg: 33786242 tel: +48 795 946 445
dobrepiksele info@dobrepiksele.eu tel: 795946445
Ważne do: 2015-02-04
SPRZEDAWCA - REKREACJA Miejsce pracy: Pruszcz Gdański Opis stanowiska: Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompleksową obsługę klienta według standardów Firmy TERG MediaExpert, realizację celów sprzedażowych oraz wystawianie towarów zgodnie z przyjętymi standardami marchandisingowymi w dziale rekreacyjnym (skutery, rowery, quady). Wymagamy: - doświadczenia w handlu (mile widziane) - znajomość branży rowery/skutery będzie dodatkowym atutem - mile widziane doświadczenie w pracy w serwisie, warsztacie - umiejętność wykonywania drobnych napraw (min. centrowanie kół, regulacja przerzutek, wymiana opon) - umiejętności prezentacji i negocjacji - dobrej obsługi komputera (MS Office) - ambicji poszerzania wiedzy dotyczącej technik sprzedaży - zaangażowania w wykonywana pracę - komunikatywności - uprzejmości i pogody ducha - niekaralności Oferujemy: - stabilną pracę w młodym, dynamicznym zespole - atrakcyjne wynagrodzenie - możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń oraz awansu Prosimy o składanie swojej aplikacji (CV i listu motywacyjnego) poprzez stronę www.mediaexpert.pl. W zakładce INFORMACJE – PRACA (zamieszczona na dole strony internetowej) proszę o wybranie interesującej Państwa oferty i zaaplikowanie na nią za pomocą przycisku „Aplikuj”.
Terg rekrutacja@mediaexpert.pl tel: 672650019
Ważne do: 2015-02-04
Z nami nic trudnego sprzedać zadłużoną spółkę - skupujemy zadłużone spółki tel. 784-874-874 www.spolki.biz
skup spółek biuro@fabrykakreatywna.com tel: 784874874
Ważne do: 2015-02-04
Z nami nic trudnego sprzedać zadłużoną spółkę - skupujemy zadłużone spółki tel. 784-874-874 www.spolki.biz
skup spółek biuro@fabrykakreatywna.com tel: 784874874
Ważne do: 2015-02-04tomaszow.pl - numer 1 w regionie - zareklamuj się u nas | Redakcja serwisu  tel. 044 724 49 91 redakcja@tomaszow.pl  


Tomaszów Mazowiecki - sylwester