Kobiece świętowanie

734
Spotkanie, które odbyło się 6 marca, zostało przygotowane z myślą i zgodnie z wymaganiami współczesnej kobietki. Dlatego w sali widowiskowej DOKu panie siedziały przy stolikach, popijając gorącą kawę czy herbatę, uważnie przyglądając się temu, co dzieje się na scenie.

Na białobrzeskiej scenie nie mogło zabraknąć przede wszystkim Klubu Aktywnego Seniora. Członkinie klubu przypomniały damskiej publiczności starsze przeboje muzyczne, których melodie wciąż rozbrzmiewają w uszach niejednej tomaszowianki. Natomiast młodsze dzieci z grup tanecznych „Impuls” oraz „Mini”, wytańczyły sobie gromkie oklaski.

Swój udział w imprezie „Być kobietą” miała również grupa teatralna „Archi”. Przypominamy, że przedstawienie „Nuda” według scenariusza Grzegorza Sławińskiego zdobyło uznanie jury na Regionalnym Przeglądzie Teatrów Szkolnych w Piotrkowie Trybunalskim. Wówczas grupa „Archi”, pod przewodnictwem Anny Zwardoń, zdobyła drugie miejsce w kategorii gimnazjum.

Oprócz artystycznej strawy dla duszy, panie mogły zasięgnąć praktycznych porad u kosmetyczki oraz stylistyki. Paulina Serek z gabinetu kosmetycznego „Paulina” opowiadała o prawidłowo wykonanym makijażu. Chętnych do praktycznego zastosowania porad pani Pauliny nie brakowało. Natomiast Nina Przybysz z salonu sukien ślubnych „Alessandra” opisywała nowe tendencje w modzie wiosenno – letniej.