Pomódlmy się za Papieża

703

W Parafii NMP Królowej Polski (ul. Słowackiego) uroczysta Msza Święta w intencji szybkiej beatyfikacji i kanonizacja papieża – Polaka odbędzie o godzinie 10.00. Wezmą w niej udział nauczyciele i młodzież ZSP nr 3 im. Jana Pawła II .

Parafia Najświętszej Serca Jezusowego (ul. ks. J. Popiełuszki) zaprasza swoich wiernych na godzinę 17.30. Wówczas odmówiony zostanie różaniec w intencji Jana Pawła II. Po Mszy Świętej wyemitowany zostanie film „Karol”.

Kościół p.w. Świętej Rodziny (ul. Niska) będzie otwarty w tym dniu do godziny 21.37. Uroczysta Msza Święta zostanie odprawiona o godzinie 18.00.

Apel Jasnogórski w godzinie śmierci papieża oraz uroczysta Msza Święta (godz. 20.00), odbędzie się w kościele Świętej Jadwigi Królowej.

Uczestnictwo w tym dniu w uroczystych Mszach Świętych będzie doskonałym dowodem na to, czy pamięć o papieżu – Polaku pozostała w nas. Czy mieszkańcy Tomaszowa Mazowieckiego odpowiedzą na słowa Jana Pawła II, wypowiedziane w ostatnich chwilach życia: „Szukałem was, teraz wy przyszliście do mnie”?