Malowali Plac Kościuszki

747
Szóste spotkanie z cyklu weekendowych warsztatów z malarstwa i rysunku odbyło się 7 czerwca w okolicach pl. Kościuszki. Tym razem uczestnikami warsztatów była młodzież i dorośli z O.K.”TKACZ” oraz panie z Uniwersytetu III Wieku.

Piękna, słoneczna pogoda, atrakcyjne miejsce, sprawiły, że nie było problemów ze znalezieniem ciekawych tematów do malowania. Schody przy ulicy Rzeźniczej, kamienica Knothe, kościół ewangelicki św. Trójcy, cieszyły się największym zainteresowaniem.

Warsztaty minęły półmetek, pozostały jeszcze 2 spotkania do wystawy poplenerowej, która to została zaplanowana na 22 czerwca (niedziela) w Parku Miejskim. Chcemy pokazać mieszkańcom miasta nasze prace na wystawie poplenerowej w ramach cyklu imprez, które promują nasze miasto „A może byśmy tak do Tomaszowa”.

Dotychczas w pięciu spotkaniach warsztatowych uczestniczyło ponad 60 osób, mamy nadzieję że w trzech pozostałych, które są jeszcze przed nami liczba ,,portrecistów miasta” się powiększy. Na następne weekendowe warsztaty zapraszamy 14 czerwca (sobota), o godz. 15.00 do parku „Rodego”. Przypominamy również, że trwa konkurs fotograficzny „Spotkania”.

Więcej szczegółów pod nr tel. 0-44/724-51-92 /O.K. „TKACZ”/ i 0-696-258-567 /Mirosław Bernacki/ oraz na stronie www.tkacz.tomaszow-maz.pl.