23 lutego – Rekreacja z TKKF i OSiR

308

Amatorskie Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego w Piłce Siatkowej o Puchar Przedsiębiorstwa Budowlanego "ARTOM" – sezon 2008/2009

Wyniki 12 kolejki:

Polskór – TKKF ZNP 2:0 (17,21)
Hubal – Extom 2:0 (26,20)
Junior – Mechanik 2:0 (20,22)
Policja – II LO 2:0 (21,22)
Lubochnia – Energetyk 2:0 (21,21)
Senior – Caparol 2:0 (17,12)
Pauzował: WKS Hubal 2:0  

Tabela po 12 kolejkach:

1. Extom 12 22 21:5
2. Hubal 11 20 20:7
3. Polskór 11 20 19:7
4. TKKF ZNP 11 20 18:7
5. Junior 11 18 17:10
6. Senior 11 18 16:10
7. WKS Hubal 11 18 15:9
8. Mechanik 11 15 10:15
9. Caparol 11 15 9:15
10. Lubochnia 11 13 6:18
11. II LO 11 13 6:19
12. Policja 11 13 5:18
13. Energetyk 11 11 0:22

Punktacja: zwycięstwo – 2pkt., porażka – 1 pkt., walkower – 0

Amatorskie Drużynowe Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego w Tenisie Stołowym o Puchar "APPETITO" – sezon 2008/2009

Wyniki 11 kolejki (ostatnia I rundy)

Ezbud I – DOK Flaming 5:5
DOK Dalmet – 4biznes.net 7:3
TKKF ZNP – SPL 6:4
Serwis TIR – DOK Planpol 10:0
M.A.K.S. TKKF Roland – DOK Planpol 10:0
Pauzował: TKKF Ogniwo  

Tabela Końcowa I rundy

1. DOK Dalmet 10 30 89:11
2. Serwis TIR 10 28 76:24
3. M.A.K.S. TKKF Roland 10 25 67:33
4. 4biznes.net 10 24 66:34
5. TKKF Ogniwo 10 22 65:35
6. TKKF ZNP 10 20 52:48
7. DOK Flaming 10 18 44:56
8. Ezbud I 10 16 38:62
9. SPL 10 15 32:68
10. DOK Apteka 10 12 12:88
11. DOK Planpol 10 10 9:91

Punktacja: zwycięstwo – 2pkt., porażka – 1 pkt., walkower – 0

II runda rozgrywana będzie w dwóch grupach: "A" zespoły 1-6, "B" 7-11, systemem "każdy z każdym"

15. Indywidualne Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego w Kręglach o Puchar Firmy "STALBUD" – sezon 2008/2009

VII Turniej Klasyfikacyjny – 19.02.2009 r.

Mężczyźni:

Lp. Imię i nazwisko Wynik
1. Wojtalczyk Artur 259
2. Sobierski Mieczysław 258
3. Wojciechowski Krzysztof 250
4. Korek Bogusław 249
5. Lasota Jacek 248
6. Mordaka Jarosław 248
7. Zbroszczyk Sylwester 243
8. Piotrowski Henryk 239
9. Piotrowski Tomasz 238
10. Gliszczyński Tomasz 238
11. Zbroszczyk Arkadiusz 237
12. Nowak Zenon 234
13. Wągrodzki Grzegorz 234
14. Wojciechowski Tomasz 230
15. Plich Leszek 229
16. Strzelecki Zbigniew 228
17. Chojecki Sławomir 225
18. Dziubecki Tomasz 225
19. Iwanicki Adam 225
20. Wiskowski Sebastian 216
21. Chrząszcz Jarosław 213
22. Głogowski Jakub 206
23. Maciejewski Stefan 201
24. Józwik Stanisław 198

Klasyfikacja kobiet:

Lp. Imię i nazwisko Wynik
1. Polak Bożena 248
2. Strawińska Dorota 246
3. Boros Beata 231
4. Dziubecka Danuta 210
5. Dębiec Monika 199
6. Wojtalczyk Katarzyna 195

Klasyfikacja generalna po 7 turniejach:

Mężczyźni

Lp. Imię i nazwisko Punkty
1. Wojtalczyk Artur 850
2. Zbroszczyk Arkadiusz 815
3. Korek Bogusław 730
4. Zbroszczyk Sylwester 720
5. Wojciechowski Tomasz 680
6. Wiskowski Sebastian 660
7. Dziubecki Tomasz 655
8. Wojciechowski Krzysztof 655
9.  Lasota Jacek 595
10. Gliszczyński Tomasz 595
11. Plich Leszek 575
12. Grabowski Jacek 520
13. Iwanicki Adam 475
14. Mordaka Jarosław  475
15. Chojecki Sławomir 450
16. Chrząszcz Jarosław 435
17. Sobierski Mieczysław 425
18. Dębowski Klaudiusz 405
19. Wągrodzki Grzegorz 380
20. Piotrowski Tomasz 380
21. Nowak Zenon 355
22. Ciesielski Paweł 310
23. Piotrowski Henryk 300
24. Dela Mariusz 290
25. Strzelecki Zbigniew 280
26. Józwik Stanisław 275
27. Głogowski Jakub 275
28. Kucharczyk Andrzej  260
29. Drechna Robert 180
30. Józwik Izydor 160
31. Kumek Tomasz 155
32. Ciszewski Jacek 150
33. Głogowski Sebastian 125
34. Maciejewski Stefan 125
35. Diduch Piotr 115
36. Wolski Sławomir 105
37. Arkuszyński Piotr 105
38. Adamski Leszek 35
39. Słowiński Maciej 35
40. Pietrzak Jacek 35
41. Dębowski Wiktor 25
42. Walczak Adam 15
43. Filip Mariusz 5

Kobiety:

Lp. Imię i nazwisko Punkty
1. Boros Beata 955
2. Strawińska Dorota 950
3. Polak Bożena 880
4. Dziubecka Danuta 865
5. Dębowska Kinga 825
6. Dębiec Monika 825
7. Wojtalczyk Katarzyna 815
8. Drechna Agnieszka 460
9. Banasik Dorota 255
10. Pietrzak Malwina 100

Puchar Parkiet – Dom:

1)       Wojtalczyk Artur  – 1730

2)       Zbroszczyk Arkadiusz   – 1702

3)       Korek Bogusław    – 1670

4)       Wojciechowski Tomasz  – 1658

5)       Wojciechowski Krzysztof    – 1654 

6)       Wiskowski Sebastian   – 1644

7)       Boros Beata   – 1640 

8)       Dziubecki Tomasz  – 1638

9)       Strawińska Dorota  – 1631

 10)  Chojecki Sławomir  – 1604  

Puchar Andrzeja Kucharczyka:

Zbroszczyk Sylwester – 262

Miejska Liga Koszykówki o Puchar Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji – sezon 2008/2009

XII Kolejka

Wojownicy – Gimnazjum Zawada – 168:52 (81:29)

(Bartłomiej Idzikowski 116p –Kubacki Damian 26p)

 

AND 1 – Biegun Team  – 96:12 (41:1)

(Mordaka Paweł 31p – Biegun Bartłomiej 5p)

 

Wiking – Sępy FM Polska  – 39:114 (21:46)

(Adamczyk Mateusz 17p – Miazga Michał 44p)

                                                                                                                  

Tomy Brothers – New Age – 103:44 (55:20)

(Kaczmarek Szymon 36p – Ogórek Adrian 22p)

Tabela po 12 kolejkach

1. Sępy FM Polska 12 24 1415:519
2. Tomy Brothers 12 23 1170:459
3. Wojownicy 12 21 1275:457
4. AND 1 12 19 927:721
5. Wiking 12 17 797:828
6. New Age 12 15 670:1057
7. Gimnazjum Zawada 12 13 474:1443
8. Biegun Team 12 11 203:1450

 Najlepsi  strzelcy:

1.Idzikowski Bartłomiej (Wojownicy) -583p  

2.Miazga Michał (Sępy) -532p               

3.Mordaka Robert (AND 1) -314p