10 lat Agawy

732

Poszerzony asortyment, szkolenia dla klientów, liczne nagrody, współpraca z sieciami handlowymi, nowa, dużo większa siedziba przy ul. Milenijnej – to tylko namiastka tego, co wydarzyło się przez te lata w Agawie. Dziś ponad 50 osób konsekwentnie realizuje założone niegdyś cele.

W minioną sobotę wszyscy pracownicy firmy zgromadzili się w Hotelu Mościcki w Spale, by wspólnie świętować jubileusz i z satysfakcją spojrzeć na 10 lat ciężkiej i efektywnej pracy. Wśród zaproszonych osób znaleźli się również przyjaciele firmy.

Na gości czekały liczne atrakcje, m.in. pokaz hipnozy czy Wielka Olimpiada Agawy. Był również czas na wspomnienia, odrobinę refleksji nad mijającym czasem oraz gratulacje i życzenia kolejnych, równie udanych 10 lat na rynku materiałów eksploatacyjnych do drukarek, urządzeń i akcesoriów biurowych oraz do nadruków w technologii termotransferowej. Zapał i profesjonalizm młodej oraz doświadczonej kadry pozwalają wierzyć, że za 10 lat firma Agawa.pl świętować będzie kolejny wielki jubileusz.