40. Edycja Amatorskich Mistrzostw Tomaszowa Maz. w Siatkówce Mężczyzn o Puchar Przedsiębiorstwa Budowlanego

I RUNDA SEZON 2009/2010

I KOLEJKA


EXTOM – ENERGETYK 02.11.(po) g.18.00 ___ : ___

HUBAL- LUBOCHNIA 02.11.(po) g.19.00 ___ : ___

SENIOR- CAPAROL 02.11.(po) g.20.00 ___ : ___

JUNIOR- MECHANIK 03.11.( wt) g.18.00 ___ : ___

POLSKÓR- II LO 03.11.(wt) g.19.00 ___ : ___

WKS KAWALERIA – POLICJA 03.11.(wt) g.20.00 ___ : ___

TKKF ZNP – pauza

II KOLEJKA

TKKF ZNP – ENERGETYK 09.11.(po) g.18.00 ___ : ___

EXTOM – II LO 09.11.(po) g.19.00 ___ : ___

WKS KAWALERIA – CAPAROL 09.11.(po) g.20.00 ___ : ___

POLSKÓR – MECHANIK 10.11.( wt) g.18.00 ___ : ___

HUBAL – POLICJA 10.11.(wt) g.19.00 ___ : ___

JUNIOR – SENIOR 10.11.(wt) g.20.00 ___ : ___

LUBOCHNIA – pauza

III KOLEJKA

EXTOM – MECHANIK 16.11.(po) g.18.00 ___ : ___

TKKF ZNP – LUBOCHNIA 16.11.(po) g.19.00 ___ : ___

ENERGETYK – II LO 16.11.(po) g.20.00 ___ : ___

WKS KAWALERIA – JUNIOR 17.11.( wt) g.18.00 ___ : ___

POLSKÓR – SENIOR 17.11.(wt) g.19.00 ___ : ___

HUBAL – CAPAROL 17.11.(wt) g.20.00 ___ : ___

POLICJA – pauza

IV KOLEJKA

ENERGETYK – MECHANIK 23.11.(po) g.18.00 ___ : ___

POLSKÓR – WKS KAWALERIA 23.11.(po) g.19.00 ___ : ___

EXTOM – SENIOR 23.11.(po) g.20.00 ___ : ___

TKKF ZNP – II LO 24.11.( wt) g.18.00 ___ : ___

LUBOCHNIA – POLICJA 24.11.(wt) g.19.00 ___ : ___

HUBAL – JUNIOR 24.11.(wt) g.20.00 ___ : ___

CAPAROL – pauza

– 2 –

V KOLEJKA

II LO – MECHANIK 30.11.(po) g.18.00 ___ : ___

EXTOM – WKS KAWALERIA 30.11.(po) g.19.00 ___ : ___

LUBOCHNIA – CAPAROL 30.11.(po) g.20.00 ___ : ___

HUBAL – POLSKÓR 01.12.( wt) g.18.00 ___ : ___

TKKF ZNP – POLICJA 01.12.(wt) g.19.00 ___ : ___

ENERGETYK – SENIOR 01.12.(wt) g.20.00 ___ : ___

JUNIOR – pauza

VI KOLEJKA

TKKF ZNP – MECHANIK 07.12.(po) g.18.00 ___ : ___

LUBOCHNIA – JUNIOR 07.12.(po) g.19.00 ___ : ___

ENERGETYK – WKS KAWALERIA 07.12.(po) g.20.00 ___ : ___

POLICJA – CAPAROL 08.12.( wt) g.18.00 ___ : ___

II LO – SENIOR 08.12.(wt) g.19.00 ___ : ___

EXTOM – HUBAL 08.12.(wt) g.20.00 ___ : ___

POLSKÓR – pauza

VII KOLEJKA

MECHANIK – WKS KAWALERIA 14.12.(po) g.18.00 ___ : ___

LUBOCHNIA – EXTOM 14.12.(po) g.19.00 ___ : ___

TKKF ZNP – SENIOR 14.12.(po) g.20.00 ___ : ___

II LO – HUBAL 15.12.( wt) g.18.00 ___ : ___

POLICJA – POLSKÓR 15.12.(wt) g.19.00 ___ : ___

CAPAROL – JUNIOR 15.12.(wt) g.20.00 ___ : ___

ENERGETYK – pauza

VIII KOLEJKA

MECHANIK – SENIOR 28.12.(po) g.18.00 ___ : ___

II LO – WKS KAWALERIA 28.12.(po) g.19.00 ___ : ___

LUBOCHNIA – POLSKÓR 28.12.(po) g.20.00 ___ : ___

TKKF ZNP – CAPAROL 29.12.( wt) g.18.00 ___ : ___

POLICJA – JUNIOR 29.12.(wt) g.19.00 ___ : ___

ENERGETYK – HUBAL 29.12.(wt) g.20.00 ___ : ___

EXTOM – pauza

IX KOLEJKA

MECHANIK – HUBAL 04.01.(po) g.18.00 ___ : ___

TKKF ZNP – JUNIOR 04.01.(po) g.19.00 ___ : ___

SENIOR – WKS KAWALERIA 04.01.(po) g.20.00 ___ : ___

CAPAROL – POLSKÓR 05.01.( wt) g.18.00 ___ : ___

LUBOCHNIA – ENERGETYK 05.01.(wt) g.19.00 ___ : ___

POLICJA – EXTOM 05.01.(wt) g.20.00 ___ : ___

II LO – pauza

 

X KOLEJKA

JUNIOR – POLSKÓR 11.01.(po) g.18.00 ___ : ___

II LO – LUBOCHNIA 11.01.(po) g.19.00 ___ : ___

TKKF ZNP – WKS KAWALERIA 11.01.(po) g.20.00 ___ : ___

SENIOR – HUBAL 12.01.( wt) g.18.00 ___ : ___

CAPAROL – EXTOM 12.01.(wt) g.19.00 ___ : ___

POLICJA – ENERGETYK 12.01.(wt) g.20.00 ___ : ___

MECHANIK – pauza

XI KOLEJKA

MECHANIK – LUBOCHNIA 18.01.(po) g.18.00 ___ : ___

TKKF ZNP – POLSKÓR 18.01.(po) g.19.00 ___ : ___

WKS KAWALERIA – HUBAL 18.01.(po) g.20.00 ___ : ___

POLICJA – II LO 19.01.( wt) g.18.00 ___ : ___

JUNIOR – EXTOM 19.01.(wt) g.19.00 ___ : ___

CAPAROL – ENERGETYK 19.01.(wt) g.20.00 ___ : ___

SENIOR – pauza

XII KOLEJKA

MECHANIK – POLICJA 25.01.(po) g.18.00 ___ : ___

POLSKÓR – EXTOM 25.01.(po) g.19.00 ___ : ___

TKKF ZNP – HUBAL 25.01.(po) g.20.00 ___ : ___

CAPAROL – II LO 26.01.( wt) g.18.00 ___ : ___

SENIOR – LUBOCHNIA 26.01.(wt) g.19.00 ___ : ___

JUNIOR – ENERGETYK 26.01.(wt) g.20.00 ___ : ___

WKS KAWALERIA – pauza

XIII KOLEJKA

CAPAROL – MECHANIK 01.02.(po) g.18.00 ___ : ___

WKS KAWALERIA – LUBOCHNIA 01.02.(po) g.19.00 ___ : ___

TKKF ZNP – EXTOM 01.02.(po) g.20.00 ___ : ___

POLSKÓR – ENERGETYK 02.02.( wt) g.18.00 ___ : ___

JUNIOR – II LO 02.02.(wt) g.19.00 ___ : ___

SENIOR – POLICJA 02.02.(wt) g.20.00 ___ : ___

HUBAL – pauza

 

Wszystkie mecze rozgrywane będą w hali ZPWP ul. Farbiarska 20.