16. Indywidualne Amatorskie Mistrzostwa Tomaszowa Maz. w Kręglach o Puchar Firmy „STALBUD”- sezon 2009/2010

364

Wyniki 4-go turnieju klasyfikacyjnego – 17.XII.2009r.


Lp.    Imię i nazwisko               Wynik


1.     Zbroszczyk Sylwester       268
2.     Zbroszczyk Arkadiusz        250
3.     Sobierski Mieczysław         248
4.     Wojciechowski Tomasz      247
5.     Kucharczyk Andrzej          246
6.     Diduch Piotr                    246
7.     Zbroszczyk Sławomir        243
8.     Plich Leszek                    241
9.     Dębowski Klaudiusz           239
10.     Korek Bogusław              238
11.     Dziubecki Tomasz           237
12.     Głogowski Jakub             237
13.     Wągrodzki Grzegorz         236
14.     Chrząszcz Jarosław         236
15.     Chojecki Sławomir           234
16.     Wiskowski Sebastian        232
17.     Wojtalczyk Artur             230
18.     Nowak Zenon                  226
19.     Strzelecki Zbigniew          226
20.     Piotrowski Tomasz           224
21.     Arkuszyński Piotr             223
22.     Józwik Stanisław             217
23.     Piotrowski Henryk            214
24.     Słowiński Maciej              213
25.     Ciesielski Paweł               212
26.     Wojciechowski Krzysztof   208
27.     Janik Krzysztof                207
28.     Drechna Robert               197

 

Klasyfikacja kobiet:

Lp.    Imię i nazwisko             Wynik

 

1.     Strawińska Dorota           235
2.     Boros Beata                   232
3.     Dziubecka Danuta           210
4.     Danielik Agnieszka           204
5.     Dębiec Monika                184
6.     Wojtalczyk Katarzyna      174
7.     Wiskowska Monika           149

 

Klasyfikacja generalna po 4-ch turniejach

Mężczyźni:


Lp.    Imię i nazwisko                 Punkty


1.     Zbroszczyk Sylwester          525
2.     Dziubecki Tomasz               465
3.     Wojciechowski Tomasz        440
4.     Zbroszczyk Sławomir           385
5.     Wojtalczyk Artur                380
6.     Zbroszczyk Arkadiusz          380
7.     Plich Leszek                      370
8.     Wiskowski Sebastian           360
9.     Chrząszcz Jarosław             340  
10.    Korek Bogusław                 340
11.     Arkuszyński Piotr               335
12.     Wągrodzki Grzegorz           335
13.      Piotrowski Tomasz            330
14.     Sobierski Mieczysław         320
15.     Dębowski Klaudiusz           245
16.     Piotrowski Henryk             245
17.     Diduch Piotr                    240
18.     Gliszczyński Tomasz          240  
19.     Wojciechowski Krzysztof    230
20.     Nowak Zenon                   225
21.     Głogowski Jakub               220
22.     Kucharczyk Andrzej          185
23.     Ciesielski Paweł                185
24.     Mordaka Jarosław             175  
25.     Józwik Stanisław              170
26.     Chojecki Sławomir            155
27.     Turoboś Karol                  150
28.     Dębiec Marcin                  135
29.     Lasota Jacek                   130 
30.     Słowiński Maciej               125
31.     Strzelecki Zbigniew          110
32.     Grabowski Jacek              100
33.     Kumek Tomasz                 80
34.     Dębiecki Łukasz                40
35.     Drechna Robert                30
36.     Janik Krzysztof                 20
37.     Maciejewski Stefan           10
38.     Dziubecki Damian              10
39.     Ciszewski Jacek                 5
40.     Józwik Izydor                    5
41.     Pietrzak Jacek                   5
42.     Głogowski Sebastian           5
43.     Dębowski Wiktor                5
44.     Walczak Adam                  5

Klasyfikacja generalna kobiet:


Lp.     Imię i nazwisko                Punkty


1.     Strawińska Dorota                590
2.     Boros Beata                        570
3.     Dziubecka Danuta                535
4.     Danielik Agnieszka                510
5.     Dębiec Monika                     490
6.     Wojtalczyk Katarzyna           490
7.     Drechna Agnieszka               360
8.     Wiskowska Monika                225

 

Klasyfikacja o Puchar Parkiet-Dom:

1)   Zbroszczyk Sylwester – 1007
2)   Dziubecki Tomasz – 973
3)   Wojciechowski Tomasz – 964
4)   Zbroszczyk Arkadiusz – 950
5)   Zbroszczyk Sławomir – 944
6)   Wiskowski Sebastian – 940
7)   Wojtalczyk Artur – 938
8)   Chrząszcz Jarosław – 933
9)   Arkuszyński Piotr – 932
10) Sobierski Mieczysław – 931

Puchar Andrzeja Kucharczyka:             

  • Zbroszczyk Sylwester – 268