Dróżnik po Użyciu

599

Skierowani na miejsce policjanci z Referatu Patrolowo-Interwencyjnego przebadali pełniącego dyżur dróżnika 46 letniego mieszkańca naszego miasta alkotestem, który wykazał 0,48 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

 

W trakcie czynności policjanci ustalili, iż od chwili objęcia dyżuru dróżnika przez ten przejazd przejechał tylko jeden pociąg.Po dokonaniu  podmiany na przejeździe kolejowym policjanci przewieźli mężczyznę do Szpitala Rejonowego, celem pobrania krwi do badań na zawartość alkoholu.

Ponieważ nie doszło do bezpośredniego zagrożenia życia lub zdrowia innych osób, po porozumieniu z Prokuraturą Rejonową w Tomaszowie-Maz i wykonaniu niezbędnych czynności dróżnik został zwolniony.

 

Dalsze postępowanie będą prowadzić policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie-Maz.

 

O godzinie 10.00 w Krzemienicy gmina Czerniewice policjanci z WRD zatrzymali 49 letniego mieszkańca powiatu tomaszowskiego, który kierował samochodem osobowym m-ki

Hyundai w stanie nietrzeźwym – 1,7 promila
 

O godzinie 17.40 w Tomaszowie-Maz na ulicy Pustej policjanci z Rewiru Dzielnicowych zatrzymali 57 letniego mieszkańca naszego miasta, który kierował samochodem osobowym m-ki Opel Vectra, będąc w stanie nietrzeźwym – 2,1 promila.
 

O godzinie 21.50 w Tomaszowie-Maz na ulicy Legionów policjanci z WRD zatrzymali 38 letniego tomaszowianina, który kierując samochodem osobowym m-ki Fiat Marea w stanie nietrzeźwym 1,2 promila spowodował kolizję drogową.