Siatkówka Plażowa

431

Zwycięzcami turnieju została para Piotr Anteczek i Mateusz Sowik z Rzeczycy, która w finale pokonała 2:0 (10,14) parę Piotr Jedliński, Łukasz Gawarzyński. III miejsce wywalczyli Rafał Rybak, Adam Koperkiewicz pokonując 2:0 (6,9) parę Michał Gałka, Wojciech Dębiec.

Zwycięzcy przegrali pierwszy pojedynek z parą Rybak-Koperkiewicz a następnie pokonali kolejno pary: Bałdyga-Dąbrowski, Woźniak-Skoracki, Gorzkiewicz-Miros, Adamski-Wilanowski, Śliwka-Kołodziejczyk, Rybak-Koperkiewicz (udany rewanż za porażkę z tą parą pierwszej rundzie).

Puchary i nagrody najlepszym wręczał Komendant Straży Miejskiej Piotr Remisz, gość honorowy imprezy Jacek Nawrocki trener mistrzów Polski w siatkówce drużyny Skry Bełchatów oraz Prezes Zarządu Miejskiego TKKF Sławomir Krężelewski.

Organizatorami turnieju był Zarząd Miejski TKKF, Ośrodek Sportu i Rekreacji przy współpracy Wydziału Rozwoju Strategii i Promocji Miasta Urzędu Miasta w Tomaszowie Maz..