Foto-duet

50576

 

Jeżeli też mamy takie dylematy, to o zrobienie zdjęć poprośmy parę! Kobiece i męskie spojrzenie może dać bardzo ciekawe połączenie.

 

Być może kobieta bardziej skupi się na emocjach, a mężczyzna na szczegółach: rąbek sukni, welon, obrączki. Ale zamiast gdybać, sprawdźmy to. Musimy oczywiście mieć świadomość, że skorzystanie z usług foto-pary będzie nas więcej kosztować, bo po prostu na naszym ślubie muszą zarobić dwie osoby. Co dostajemy w zamian? Podwójne ujęcia z najważniejszych momentów, dzięki czemu na pewno na fotografiach niczego nie zabraknie. Ponadto za wyższą cenę kupimy dwa spojrzenia na to samo wydarzenie, jedno skupiające się np. na szczegółach, drugie obejmujące całościowo wydarzenie.

 

W Tomaszowie Mazowieckim damsko-męski foto-duet oferują Młodym Parom m.in. Ala i Dariusz, w serwisie www.fotograf-wesele.pl znajdziemy jednak jeszcze 91 innych fotografów obsługujących nasze miasto. Przyjrzyjmy się ofertom cenowym i opisowi, ale przede wszystkim dokładniej obejrzyjmy wszystkie portfolia. Przy podejmowaniu ostatecznej decyzji zastanówmy się dokładnie czy chodzi nam o ilość, czy o jakość. Miejmy też świadomość, że im więcej obiektywów, tym bardziej goście są speszeni i przez to niektórzy gorzej się bawią.