Grupa Paradyż po raz kolejny gra z WOŚP!

453
Aukcje na Allegro

Paradyż zachęca do udziału w jednej z 25 specjalnych aukcji Allegro. Wśród wystawionych przez firmę przedmiotów znajduje się wyjątkowa,ręcznie zdobiona płytka ceramiczna z dwoma szklanymi serduszkami. Jedno z nich – pozłacane – stanowi podstawę dla drugiego –szklanego serca, będącego logotypem WOŚP. Ich ułożenie sprawia, że tworzą niezwykły, trójwymiarowy obraz, zamknięty w ozdobnej oprawie.

Firma przekazała na aukcje także 4 sztuki płytek z autografami i życzeniami od znanych Polaków:boksera Artura Szpilki, byłego koszykarza Cezarego Trybańskiego , zawodnika MMA Michała Materli oraz Damiana Janikowskiego , pierwszego medalisty olimpijskiego w zapasach. Na aukcjach licytować można również20 sztuk okolicznościowych płytek wyprodukowanych przez Grupę Paradyż z okazji tegorocznego finału, z grafiką wozu ratunkowego oraz logotypem WOŚP.
10 podobnych płytek zlicytowano w minioną niedzielę w sztabach 8 miast w Polsce.

Fundusze zebrane w ramach XXII edycji Orkiestry zostaną przeznaczone na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej oraz godnej opieki medycznej seniorów.

Zapraszamy do licytowania przedmiotów podarowanych
przez Grupę Paradyż na rzecz WOŚP!