Rekreacja z TKKF i OSiR

39
I Liga
Eurobruk Niewiadów – Ster 5-0 (0-0)
1:0 Mateusz Mrugalski, 2:0, 3:0 Patryk Wachowiec, 4:0 Szymon Bobrek, 5:0 Igor Dróżdż
Straż Pożarna – Retos 8-2 (3-0)
1:0, 3:0 Tomasz Seliga 2:0 Sławomir Stoliński, 4:0, 6:0 Michał Seliga, 5:0 Łukasz Raczyński, 7:0 Piotr Brandenburski, 8:0 Wojciech Jaśkowski, 8:1 Jakub Bogusz, 8:2 Tomasz Namysław
WKS Kawaleria – SwM Team 1-2 (0-1)
0:1Krzysztof Łazowski, 1:1 Krystian Bożyk, 1:2 Karol Skowroński
Hydrogeowiert – DOK Dalmet 2-0 (0-0)
1:0 Łukasz Pierzyński 2:0 Adam Banasiak

Tabela końcowa sezonu 2013/2014

                               Mecze     Punkty    Bramki
1. STRAŻ POŻARNA     7      17      22-6
2. HYDROGEOWIERT    7      17     20-5
3. DOK DALMET          7      13      21-7
4. SwM TEAM            7      11      21-18
5. WKS KAWALERIA    7        7      15-14
6. EUROBRUK NIEWIADÓW 7  6     13-15
7. RETOS                 7        5       19-36
8. STER                 7          0        7-37

Najlepsi strzelcy sezonu 2013/2014
1.Krzysztof Łazowski – SwM Team      – 10 goli
2.Tomasz Seliga – Straż Pożarna    –   8
3.Michał Lis – WKS Kawaleria       –  6
   Karol Skowroński – SwM Team     –  6
5.Dominik Trepiak – Hydrogeowiert       –  5
   Adam Banasiak – Hydrogeowiert         –  5

Mistrz Tomaszowa Mazowieckiego w sezonie 2013/2014 „STRAŻ POŻARNA” występował w składzie – Sławomir Stoliński (kpt.), Marcin Szczepański, Tomasz Seliga, Rafał Rusek, Wojciech Jaśkowski, Michał Seliga, Łukasz Rogulski, Tomasz Krześniewski, Piotr Brandenburski, Łukasz Raczyński, Mariusz Stefański, Paweł Dela –  kierownik zespołu.

II liga
TTBS – Bateria 5-3 (2-0)
1:0 Ernest Godala, 2:0 Krystian Szymczak, 2:1, 2:2 Paweł Kuta, 2:3 Rafał Kobus, 3:3 Krystian Szymczak, 4:3 Michał Kowalski, 5:3 Maciej Chochowski
Rembor – Smaczne Jadło 0-8 (0-1)
0:1 Leszek Deka 0:2, 0:3, 0:5, 0:6, 0:7, 0:8Tomasz Janas, 0:4 Adam Pietruszczak
FaMa Fiero – Boshoku 4-2 (2-2)
0:1Bartek Goleń, 1:1 Filip Urbańczyk, 1:2 Adrian Wajszczyk, 2:2 Cezary Kawecki, 3:2 Filip Zdonek 4:2 Dawid Witek
DOK II Dalmet – Las Vegas  1-2 (1-2)
1:0 Bartłomiej Lenarcik, 1:1 Maciej Świnoga, 1:2 Krystian Goździk

Tabela końcowa sezonu 2013/2014

                                                           Mecze     Punkty    Bramki
1. FaMa FIERO              7      16       27-11
2. LAS VEGAS            7     14      16-10
3. TTBS                7     13      14-10
4. SMACZNE JADŁO          7     12      23-14
5. DOK II DALMET          7      10      17-13
6. BATERIA             7     10      17-20
7. BOSHOKU             7        6      16-22
8. REMBOR              7        0          9-39

Najlepsi strzelcy sezonu 2013/2014
1.Tomasz Janas – Smaczne Jadło      -13 goli
2.Rafał Kobus – Bateria                – 8
3.Daniel Żygalski – Las Vegas                  – 7
4.Bartłomiej Lenarcik – DOK II Dalmet   – 6
5.Mateusz Bazler – FaMa Fiero                 – 5
   Bartek Goleń – Boshoku                         – 5
   Filip Urbańczyk – FaMa Fiero                – 5
   Adrian Wajszczyk – Boshoku                 – 5
   Paweł Kuta – Bateria                               – 5
   Krystian Szymczak – TTBS                    – 5

Mistrz II Ligi zespół „FaMa Fiero” występował w składzie: Robert Urbańczyk (kierownik), Michał Lewandowski (kpt.), Mateusz Olczak, Patryk Sidwa, Patryk Bojdo, Filip Urbańczyk, Mateusz Bazler, Dawid Witek, Filip Zdonek, Bartek Jaworski, Cezary Kawecki.
 
Z I ligi spadają zespoły „Retos” i „Ster” a na ich miejsce awans z II Ligi wywalczyły drużyny „FaMa Fiero” i „Las Vegas”.

Po rozegraniu ostatniego meczu sezonu nastąpiło uroczyste podsumowanie mistrzostw. Puchary, dyplomy, nagrody i pamiątkowe statuetki dla zespołów, które zajęły trzy pierwsze miejsca w I i II lidze wręczali: Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji Bogdan Smolarek, Jacek Pluta współwłaściciel Stacji Kontroli Pojazdów „Zielona”, Prezes Zarządu Miejskiego TKKF Sławomir Krężelewski oraz Wiceprezes ZM TKKF Adam Walczak. Dodatkowymi nagrodami dla poszczególnych zawodników mistrzowskiego zespołu były talony na przegląd samochodu ufundowane oczywiście przez Stację Kontroli Pojazdów„Zielona”. Statuetkę dla najlepszego strzelca I Ligi mistrzostw, 10 goli, odebrał Krzysztof Łazowski z zespołu „SwM Team” natomiast najlepszym snajperem II ligi okazał się Tomasz Janas z drużyny „Smaczne Jadło” zdobywca 13 bramek.  Ogółem na listę strzelców wpisało się 107 zawodników.  
  Organizatorzy Zarząd Miejski TKKF i Ośrodek Sportu i Rekreacji serdecznie dziękują Stacji Kontroli Pojazdów „ZIELONA”, Stoisku Sportowemu w Domu Handlowym „TOMASZ” za pomoc finansową przy organizacji zawodów oraz Bartłomiejowi Młynarczykowi za włączenie się do organizacji mistrzostw. Dziękują również sędziom Marcinowi Luskowi i Szymonowi Zieleniakowi. Dziękują za popularyzację i informacje na temat turnieju gazetom: Tomaszowskiemu Informatorowi Tygodniowemu, Dziennikowi Łódzkiemu, gazecie internetowej Nasz Tomaszów, a także Radiu Fama i telewizji lokalnej Amazing. Dziękują obsłudze technicznej Kazimierzowi Kliszewskiemu, Grzegorzowi Tokarskiemu, Marcinowi Suskiemu, medycznej Grażynie Pawłowskiej. Dziękują Dyrekcji i obsłudze Gimnazjum Nr 7 za przygotowanie obiektu na mistrzostwa. Dziękują również kibicom za liczny udział i kulturalne zachowywanie się na meczach, których ogółem zostało rozegranych 56.
———————————————————————————————————————–
    Amatorskie Drużynowe Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego w Tenisie Stołowym                     o Puchar Firmy „Przewozy Osobowe Walczak”- sezon 2013/2014
    
    Wyniki 8 kolejki:
    
    DOK Dalmet        – TKKF Roland Ezbud 1    6 : 4
    Skrzydła            – Rycerze Jedi            6 : 4
    TKKF Roland         – DOK                       10 : 0
    TKKF Roland Bracia    – TKKF ZNP Samuraje         6 : 4
                                                   
    Tabela po 8 kolejkach:
                                               Mecze    Punkty    Małe punkty
    1.TKKF Roland            8    24    69 : 11
    2.TKKF ZNP Samuraje        8    20    53 : 27
    3. DOK Dalmet            8    18    46 : 34
    4. Rycerze Jedi            8     16    44 : 36
    5.TKKF Roland Bracia        8    16    44 : 36
    6.Skrzydła            8    16    42 : 38
    7.TKKF Roland Ezbud1        8    10    19 : 61
    8. DOK                8      8      3 : 77
    
    Mecze rozgrywane są w sali Ogniska TKKF „Roland” i Dzielnicowego Ośrodka Kultury.
    
    Organizatorami mistrzostw jest Zarząd Miejski TKKF i Ośrodek Sportu i Rekreacji.
    ————————————————————————————————————————

20.Indywidualne Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego w Kręglach – sezon 2013/2014

Wyniki piątego turnieju klasyfikacyjnego – 09.01.2014 r.
            
               MĘŻCZYŹNI:
 
Lp.    Imię i nazwisko        Wynik       
1.     Napierała Szymon    237       
2.     Zbroszczyk Sylwester    237       
3.     Wojtalczyk Artur    234       
4.     Lasota Jacek    233       
5.     Plich Leszek    232       
6.     Sobierski Mieczysław    231       
7.     Wiskowski Sebastian    230       
8.     Słowiński Maciej    229       
9.     Gliszczyński Tomasz    228       
10.     Grabowski Dariusz    227       
11.     Nowak Zenon    225       
12.     Piotrowski Henryk    220       
13.     Dębowski Klaudiusz    220       
14.     Chrząszcz Jarosław    216       
15.     Piotrowski Tomasz    215       
16.     Kowalczyk Jacek    211       
17.     Mordaka Jarosław    207       
18.     Rapalski Paweł    206       
19.     Dula Sebastian    199       
20.     Głogowski Jakub    196       
21     Dębiec Łukasz    175    

                   KOBIETY:
 
Lp.    Imię i nazwisko        Wynik       
1.     Śliwińska Anna    247       
2.     Boros Beata    243       
3.     Dębowska Kinga    231       
4.     Miarka Marta    229       
5.     Wojtalczyk Katarzyna    228       
6.     Polak Bożena    219       
7     Dziubecka Danuta    197    


KLASYFIKACJA GENERALNA:

 
Lp.    Imię i nazwisko        Punkty       
1.     Plich Leszek    690       
2.     Zbroszczyk Sylwester    680       
3     Napierała Szymon    625       
4.     Wojtalczyk Artur    560       
5.     Gliszczyński Tomasz    550       
6.     Wiskowski Sebastian    520       
7.     Dębowski Klaudiusz    495       
8.     Wągrodzki Grzegorz    450       
9.     Nowak Zenon    445       
10.     Słowiński Maciej    415       
11.     Rapalski Paweł    410       
12.     Piotrowski Henryk    400       
13.     Głogowski Jakub    395       
14.     Piotrowski Tomasz    395       
15.     Chrząszcz Jarosław    355       
16.     Lasota Jacek    315       
17.     Dula Sebastian    285       
18.     Mordaka Jarosław    285       
19.     Sobierski Mieczysław    265       
 20.     Grabowski Dariusz    265       
21.     Dębiec Łukasz     265       
22.     Zbroszczyk Arkadiusz    200       
23.     Kowalczyk Jacek    195       
24.     Kucharczyk Andrzej    180       
25     Strzelecki Zbigniew    180       
26     Stańczyk Mariusz    140       
27     Janik Krzysztof    100       
28     Kumek Tomasz    85       
29     Kacik Lucjan    65       
30     Walczak Adam    35       
31     Płonka Aleksander    30       
32     Kowalak Zbigniew    30    

 
Lp.    Imię i nazwisko        Punkty       
1.     Śliwińska Anna    735       
2.     Miarka Marta    685       
3.     Boros Beata    680       
4.     Polak Bożena    655       
5.     Dziubecka Danuta    600       
6.     Dębowska Kinga     515       
7.     Wojtalczyk Katarzyna    470       
8     Dębiec Monika    225       
9     Ogłuszka Agata    115    

PUCHAR „PARKIET-DOM”
 
Lp.    Imię i nazwisko        Wynik       
1.     Plich Leszek    1223       
2.     Śliwińska Anna    1215       
3.     Zbroszczyk Sylwester    1205       
4.     Miarka Marta    1189       
5.     Boros Beata    1170       
6.     Napierała Szymon    1170       
7     Polak Bożena    1162       
8     Gliszczyński Tomasz    1156       
9     Wojtalczyk Artur    1154       
10     Wiskowski Sebastian    1134    

PUCHAR ANDRZEJA KUCHARCZYKA
1) Plich Leszek – 260