AYO na Mixerze Regionalnym

510

Ma na koncie takie przeboje, jak: "Down On My Kenes", "What Is Love?", "And It`s Supposed to Be Love". Jej premierowy album "Joyful" już w dniu premiery w Polsce został sprzedany w takiej liczbie egzemplarzy, że zyskał miano złotej płyty. Była to najlepiej sprzedająca się płyta zagraniczna w 2007 r.  We wrześniu tego samego roku artystka wyruszyła w tournée po Polsce. Trasa była wielkim  sukcesem, a bilety na koncerty zostały kompletnie wyprzedane.

 

Jesienią zeszłego roku AYO wydała kolejny, czwarty album "Ticket To The World", który promowała m.in. na swoim koncercie w klubie Palladium w Warszawie. Utwory do płyty zostały nagrane w Nowym Yorku, we współpracy z Jayem Newlandem – producentem dwóch poprzednich płyt artystki. Wydawnictwo nawiązuje do muzycznych korzeni AYO – połączenia folku i soulu z domieszką hip-hopu.

 

Występ AYO 6 września podczas finału Mixera Regionalnego na Starym Rynku w Łodzi będzie jej jedynym dużym koncertem promującym nowy album w Polsce. Wstęp oczywiście bezpłatny.