Grupa Paradyż Orłem Eksportu Województwa Łódzkiego

304
Doceniła to kapituła konkursu "Orły Eksportu", przyznając firmie aż trzy tytuły: Najlepszy Eksporter, Eksportowy Produkt oraz Najdynamiczniejszy Eksporter Województwa Łódzkiego.
Orły Eksportu to organizowany przez redakcję Rzeczpospolitej konkurs, którego celem jest promocja eksportu i zachęcanie firm do otwierania się i ekspansji na rynki zagraniczne. Orły Eksportu Województwa Łódzkiego to kolejna po Warszawie i Wrocławiu odsłona projektu, w którym zostali wybrani najwięksi i najbardziej dynamiczni eksporterzy danego regionu. Laureatów konkursu wybrała kapituła złożona z przedstawicieli władz publicznych, samorządowych, biznesu i redakcji dziennika Rzeczpospolita. Patronat honorowy nad konkursem objęło Ministerstwo Gospodarki oraz Minister Spraw Zagranicznych.
Uroczyste wręczenie nagród miało miejsce podczas konferencji TOP10 Najbardziej Perspektywiczne rynki dla polskiego eksportu, która odbyła się 5 marca w siedzibie Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Łodzi. W imieniu Grupy Paradyż nagrody odebrał Michał Ćwikliński – Dyrektor Eksportu Zachód.
 

Eksport odgrywa znaczącą rolę w strategii biznesowej Grupy Paradyż. Konsekwentnie prowadzone działania sprzedażowe, inwestycje w innowacyjne technologie, doskonała jakość wyrobów oraz uznane wzornictwo to podstawa dynamicznego rozwoju firmy i sukcesu na rynkach eksportowych. Dziś z powodzeniem konkurujemy z największymi producentami płytek ceramicznych na świecie, sprzedając swoje wyroby m.in. do Wielkiej Brytanii, Kanady, ale także Algierii, Azerbejdżanu czy na Wybrzeże Kości Słoniowej. Trzy nagrody w rankingu Regionalne Orły Eksportu w województwie łódzkim dla naszej firmy dowód, że mamy odwagę, nie boimy się wysoko latać i wiemy, dokąd zmierzamy – "only sky’s the limit" – powiedział Michał Ćwikliński.