Z emdekiem na wakacje

625
20 czerwca na przystani kajakowej MDK odbędą się regaty towarzyskie z okazji 50- lecia sekcji kajakowej.  W lipcu młodzi kajakarze wezmą udział w obozie szkoleniowym w Rawie Mazowieckiej.
W pierwszym tygodniu lipca odbędzie się półkolonia, w ramach której wycieczka do Nieborowa, do kina Helios w Piotrkowie,  spływ kajakowy, żeglowanie po Zalewie Sulejowskim, rajd rowerowy, zajęcia wspinaczkowe, taneczne i plastyczne.
W drugim tygodniu półkolonia sportów wodnych nad Zalewem Sulejowskim w oparciu  o kajaki, windsurfing i żeglarstwo.
W dniach 11- 24 lipca wyjazd na kolonię do malowniczego Ośrodka „Posejdon” w Łazach, położonego 100 metrów od piaszczystej plaży.
Również w lipcu uczestnicy sekcji wspinaczkowej pojadą na obóz do Podlesic w Jurze Krakowsko- Częstochowskiej.
Młodzież z koła historycznego odwiedzi Warszawę w 71- rocznicę wybuchu powstania warszawskiego.
27 sierpnia planowana jest wycieczka do Kazimierza Dolnego dla wszystkich zainteresowanych osób, niezależnie od metryki, która jest kontynuacją corocznych wakacyjnych podróży po Polsce z „emdekiem”.
Na koniec lata MDK przygotowuje piknik rodzinny na terenach przy Szkolnym Schronisku Młodzieżowym i przystani kajakowej nad Pilicą, podczas którego zaprezentuje się uzdolniona artystycznie młodzież, będzie można wziąć udział w licznych grach i konkursach oraz zapoznać się z ofertą placówki na kolejny rok szkolny.
Bliższe informacje w sekretariacie MDK przy ulicy Mościckiego 3.  Zapraszamy.

Źródło: Młodzieżowy Dom Kultury w Tomaszowie Mazowieckim