Piknik LOKALNI NIEBANALNI po raz ósmy

856

Do udziału w nim serdecznie zapraszamy stowarzyszenia, fundacje, podmioty działalności pożytku publicznego oraz nieformalne grupy inicjatyw lokalnych prowadzące działalność na terenie miasta. Przyjmowanie zgłoszeń trwa do 30 lipca.

Poniżej dostępny jest formularz zgłoszeniowy i regulamin Pikniku. Druki też można otrzymać w siedzibie Urzędu Miasta w Biurze Partnerstwa i Rozwoju przy ul. POW 10/16, I piętro, pokój 18.
Celem imprezy jest promowanie aktywności społecznej i idei wolontariatu oraz prezentacja działalności i dorobku III sektora, a także wymiana doświadczeń przedstawicieli organizacji pozarządowych i grup nieformalnych. Wydarzenie organizowane przez Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego oraz lokalne organizacje i grupy nieformalne, cieszy się ogromnym zainteresowaniem tomaszowian. To święto aktywnego miasta, przedstawiające w formie „jarmarku”, czym zajmuje się miejski sektor pozarządowy. Oprócz prezentacji poszczególnych organizacji, program Pikniku przewiduje także inne atrakcje. Również w tym roku nie zabraknie, popularnej zwłaszcza wśród najmłodszych uczestników, gry terenowej z nagrodami, tym razem pn. „Na fali aktywności”, ponieważ ósmej edycji pikniku patronuje wodny świat. Na scenie zobaczymy działania skierowane do najmłodszych, a gwiazdą Pikniku będzie zespół RED LIPS.

 

Bieżących informacji o Pikniku udziela:

1. Wydział Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia

tel. 518 259 966, 44 724 23 11 wew. 274, 275,

e-mail: wps@tomaszow-maz.pl


2. Biuro Partnerstwa i Rozwoju

tel.44 724 23 11 wew. 296,

e-mail: rozwoj@tomaszow-maz.pl

 

Źródło: Urząd Miasta w Tomaszowie Mazowieckim