Zwierzaki z tomaszowskiego schroniska czekają na adopcję

786
Bez własnego Pana Rufi gaśnie w oczach.

Kicia trafiła do schroniska po wypadku z okolic Niebieskich Źródeł. Została potrącona przez samochód, pierwsze dni spędziła w klinice, następnie wróciła do schroniska. Rany się już zagoiły, zniknął również krwiak z oka.

 

 
Kicia ma połamane paliczki. Mimo tego, co przeszła jest bardzo przyjazna. Dzielnie znosi wszelkie zabiegi. Dobrze dogaduje się z innymi kociakami i z każdym dniem coraz bardziej ufa ludziom.
 

 
 
Szukamy jej odpowiedzialnego domu, aby w pełni mogła dojść do siebie. Kicia ma około 3 lata. Kontakt w sprawie adopcji: 44 724 57 84

Rufi jest psem w typie owczarka niemieckiego i jak typowy przedstawiciel tej rasy jest bardzo nastawiony na człowieka i pracę z nim. Bez własnego Pana Rufi gaśnie w oczach. Sytuacja Rufiego jest nieciekawa, to psiak, który bez żadnego przygotowania trafił do schroniska. Z dnia na dzień. Z ciepłej kanapy do zimnego boksu. Oddany przez właścicielkę. Powód: pójście do szpitala. Tylko czemu po powrocie nie chciała zabrać Rufiego? On bardzo tęsknił, przeżywał. Rufi przebywa w schronisku od 2011 roku, czyli już 4 lata. To bardzo kontaktowy i przyjazny pies. Bardzo lubi spacery. Uwielbia aportować i przynosić zabawki. Marzy nam się wspaniały dom dla niego. Bez wątpienia Rufi na niego zasługuje.

 
 
 
 

Imię: RUFI

Wiek: 6 lat

Urodzony: 2009

Rozmiar (S/M/L/XL): L

Wykastrowany: tak

Zaszczepiony: tak

Odrobaczony: tak

Zaczipowany: tak

Kontakt w sprawie adopcji: 44 724 57 84