Zaproszenie do EMDEKU

552
Dyrektor MDK Tomasz Zdonek podkreśla, że placówka oferuje zajęcia zarówno o charakterze naukowym, sportowym i artystycznym, a zasadniczym celem jest rozwijanie pasji, zainteresowań, wiedzy i umiejętności przez dzieci i młodzież. Ważnym aspektem jest również troska o wychowanie oraz ciekawe i bezpieczne spędzanie wolnego czasu. Od tego roku szkolnego w „emdeku” będzie można uczyć się również języka niemieckiego.

„Emdek” proponuje zajęcia o charakterze naukowym z języków obcych: angielskiego, niemieckiego oraz francuskiego, zajęcia z historii i wiedzy o społeczeństwie, na których można przygotować się do egzaminów zewnętrznych: gimnazjalnego i maturalnego.

Zajęcia o charakterze artystycznym i manualnym to: koło teatralne, zajęcia muzyczne, zajęcia taneczne, zajęcia fotograficzne, plastyczne, modelarskie.

 
 

 
Z oferty sportowej do wyboru są: sekcja kajakarska, sekcja wspinaczkowa, piłka koszykowa, kulturystyka i trójbój siłowy, pływanie, żeglarstwo.

Ponadto w ofercie „emdeku” są zajęcia informatyczne, koło turystyczno –krajoznawcze, dyskusyjny klub filmowy i skierowane do najmłodszych teatr dziecięcy i Akademia Małolata.

Warto wiedzieć, że MDK jest gospodarzem Szkolnego Schroniska Młodzieżowego nad Pilicą przy ulicy PCK 10, który oferuje przez cały rok 43 miejsca noclegowe w bardzo atrakcyjnych cenach.

Zapisy na zajęcia i szczegółowe informacje można uzyskać w sekretariacie MDK przy ulicy Mościckiego 3 oraz pod numerem telefonu 44 724 63 34. Zapraszamy do odwiedzania strony internetowej placówki www.mdk-tomaszow.pl