Młodzi piłkarze Lechii najlepsi w województwie!

641
W turnieju Lechia reprezentowała nie tylko nasze miasto, ale także okręg piotrkowski. Oprócz naszej drużyny, do rozgrywek zakwalifikowały się takie zespoły jak: Concordia Piotrków (również okręg piotrkowski), Akademia Sportu Sieradz i Pogoń Zduńska Wola (okręg sieradzki), ARPiT Koluszki i GKS Bedlno (okręg łódzki), Widok Skierniewice i Pelikan Łowicz (okręg skierniewicki).

Po fazie grupowej, Lechia uplasowała się na drugim miejscu.  W półfinale pokonała 3:1 koluszkowską Akademię Rozwoju Pasji i Talentów. Drugim finalistą został Widok Skierniewice. Tomaszowianie spotkali się z młodymi piłkarzami Widoku już w fazie grupowej. Wówczas lepsi okazali się gracze ze Skierniewic (1:3). W finale, lechici wyciągnęli jednak wnioski i po emocjonującym meczu pokonali skierniewicką drużynę 4:3.
Dodajmy, że statuetkę Najlepszego Bramkarza Turnieju otrzymał Mateusz Bąkowski.

Skład Lechii:  Mateusz Bąkowski, Kacper Kowalski, Damian Nowakowski, Norbert Nawrocki, Kacper Bąk, Kacper Stańczyk, Maks Bogusławski, Oskar Niewiadomski, Kacper Różycki, Piotr Żak.