Bajkowe widowisko na lodzie Piotrusia Pana w Atlas Arenie

754
Teraz w całkowicie nowej, ulepszonej odsłonie! Dzięki umiejscowieniu widowni dookoła tafli lodu, z każdego miejsca będzie idealny widok na bohaterów przedstawienia. Wykonywane przez łyżwiarzy spektakularne figury, akrobacje oraz cyrkowe sztuczki, zapewne wywołają zachwyt i niedowierzanie. Bajeczne kostiumy i rekwizyty dodadzą magicznego klimatu oraz przeniosą widzów do świata baśni i czarów. Całość zostanie opatrzona zaskakującymi efektami świetlnymi i pirotechnicznymi.    
 
 
 
Magiczna historia o chłopcu, który nie chciał dorosnąć!

Najlepsi profesjonalni łyżwiarze świata na jednej scenie. To powinno was wystarczająco zachęcić.
 
Western Morning News
 
Klasyczna opowieść o odwadze, prawdziwej przyjaźni oraz bohaterstwie sprawiła, że dzieci oraz młodzież, chociaż na jedno popołudnie, oderwały się od gier komputerowych i współczesnych bajek, często pozbawionych głębszego przekazu. Sądząc po głośnych i długich oklaskach, jakimi nagradzano poszczególne popisy łyżwiarzy, widowisko Peter Pan ON ICE zachwyciło również polską publiczność.
 
Marta Łuczkowska, swiatkultury.com.pl
    
W natłoku współczesnych bajek – mało wartościowych, krzykliwych i brutalnych-  zapoznajmy dzieci z klasycznymi opowieściami, które towarzyszą wielu pokoleniom. Peter Pan ON ICE uczy, że dobro zawsze zwycięża nad złem. Pokazuje, czym jest prawdziwa odwaga, przyjaźń, bohaterstwo i uczciwość. Podczas spektaklu, podziwiać można talent i profesjonalizm honorowanych licznymi tytułami mistrzów łyżwiarstwa. Od najmłodszych lat trenowali pod okiem cenionych na całym świecie instruktorów. Całość dopełnia cudowna muzyka autorstwa Silvio Amato. Krótka narracja przed każdą z kluczowych scen wspaniale ożywia baśń, którą pokochały pokolenia.  Dzięki temu historia jest łatwa do śledzenia dla dzieci oraz dorosłych, którzy jej nie znają. Najmłodsza publiczność będzie zafascynowana niesamowitymi zwrotami akcji, a dorośli powrócą do czasów dzieciństwa. Widowisko przeznaczone jest dla widzów w każdym wieku.
 

 
Historia Piotrusia Pana to jedna z najpopularniejszych baśni świata, autorstwa Jamesa Matthew Barriego. Tytułowy bohater to swawolny chłopiec, który nie chce dorosnąć. Jest niesamowicie odważny, ciekawy świata, uparty, lubi ryzyko, doskonale posługuje się szablą, a przede wszystkim potrafi latać. Dowodzi grupą Zaginionych Chłopców, z którymi zamieszkuje Nibylandię – krainę Wiecznego Dzieciństwa, Marzeń i Wyobraźni. Drzemiąca w nim niezaspokojona potrzeba przygód sprawia, że często musi stawiać czoło poważnym niebezpieczeństwom. Dzięki wrodzonemu sprytowi uchodzi cało z każdych tarapatów. Piotruś Pan żyje w świecie dziecięcych fantazji i marzeń. Jego ulubioną formą spędzania czasu są utarczki z piratami. Największym wrogiem chłopca jest dowodzący nimi Kapitan Hak, z którym Piotruś często się pojedynkuje, nie szczędząc swojemu przeciwnikowi kpin i żartów. Pewnego dnia nasz bohater sprowadza do Nibylandii trójkę dzieci Państwa Darling. Wspólnie z Piotrusiem przeżywają oni niezwykłe przygody, których wcześniej mogli zaznać jedynie w snach. Opowieść o ich przygodach dostarczy widzom dużo śmiechu, odrobinę grozy i momenty pełne wzruszeń.
 

 
 
Widowisko Peter Pan ON ICE będzie można zobaczyć na lodowych scenach w grudniu w pięciu polskich miastach: Szczecinie, Poznaniu, Gdańsku, Łodzi i w Warszawie.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!


08.12.2015 – Szczecin, Azoty Arena – godz. 15:00 i 18:30

13.12.2015 – Poznań, Hala Arena – godz. 12:00 i 15:30

15.12.2015 – Gdańsk/Sopot, ERGO ARENA – godz. 15:00 i 18:30

17.12.2015 – Łódź, Atlas Arena – godz. 15:00 i 18:30

19.12.2015 – Warszawa, Hala Torwar – godz. 13:00 i 16:30

Widowiskowe show kończy się wspaniałym finałem, podczas którego każdy z tancerzy wykonuje solowy popis, niczym swój podpis pod spektaklem. Łyżwiarze byli niesamowicie radośni i odnosiło się wrażenie, że mogliby tańczyć tak przed publicznością całą noc.

Vivienne Kennedy
 
Po dwugodzinnym przedstawieniu lód prawie się topi od spektakularnych ewolucji,
a wydaje się, że ludzie dalej nie mają dość.
 
Moja córka po zakończeniu widowiska podsumowała je krótkim i zwięzłym
– Wow, to było sto razy lepsze niż w telewizji.
Jayne Bennett
 
(…)Niesamowite wyczyny łyżwiarzy zarówno taneczne, jak i ekwilibrystyczne robią duże wrażenie. Wspaniała oprawa muzyczna autorstwa Silvio Amato
idealnie oddawała nastrój wydarzeń na scenie.
 
Dzięki tym dwu godzinom w krainie Nibylandii, nawet najstarsi widzowie mogli poczuć się jak dzieci. Bez wątpienia jest to spektakl dla ludzi w każdym wieku, niezależnie od zainteresowań
i tego, jak dawno wyszli z okresu dzieciństwa.
Ewa Król, Mariacka.eu