Akcja: e-motywacja – spotkanie z Zofią Czerwińską

620
Tym razem gościem specjalnym obok psychologa, szkoleniowca i ratownika GOPR Tomasza Kozłowskiego, będzie aktorka teatralna i filmowa – Zofia Czerwińska, która zagrała między innymi Zofię Nowosielską w serialu Czterdziestolatek, Panią Balcerkową w serii Alternatywy 4, Irenkę w Misiu czy uczestniczkę wyprawy w Rejsie. Wzięła udział w ponad 300 produkcjach filmowych i teatralnych. Miłośniczka zwierząt, zwolenniczka nowych technologii – aktywnie korzystająca z komputera i Internetu.

Myślą przewodnią będzie zdanie wypowiedziane przez Panią Czerwińską: ,,Z niewiadomych mi przyczyn nigdy się w życiu nie nudzę. I to właśnie jest strasznie nudne”.

Podczas spotkania będziemy rozmawiać na temat optymizmu i sympatii… do siebie (i innych), a także o ważnym zagadnieniu, z którym niektórzy są zmuszeni się w życiu zmierzyć – o samotności i o tym, w jaki sposób ją oswajać.

Postaramy się odpowiedzieć na pytania jak sobie z samotnością poradzić, czy można się z nią pogodzić i jak z nią żyć, nie czując się wyizolowanym z otoczenia. Zastanowimy się także czy umiemy troszczyć się o siebie samych i czy jest to przejaw egoizmu czy raczej oznaka dobrej kondycji psychicznej i całkowitej akceptacji własnych potrzeb.

Zapraszamy na spotkanie już 3 grudnia 2015 roku (w najbliższy czwartek) na godzinę 11.00 do sali Koncertowej budynku Oddziału dla Dzieci i Młodzieży MBP przy Placu Kościuszki 18.

Zapisy przyjmuje Monika Koselak
pod nr telefonu 44 724-67-39