Beat Cop trafi do pudełek. Specjalna edycja gry w ofercie Wydawnictwa Techland

865

Beat Cop to jedna z najbardziej oczekiwanych polskich produkcji niezależnych. Wydawnictwo Techland, partner 11 bit studios, ma przyjemność ogłosić, że wyda na polskim rynku ten tytuł, który trafi do naszych graczy w wyjątkowym pudełku wraz z dodatkami.

Gra rzuca gracza na ulice Nowego Jorku, a konkretnie dzielnicy Brooklyn. Jako wrobiony w morderstwo były detektyw Jack Kelly musimy odkryć prawdę i oczyścić swoje imię. Od tej pory gracz staje się szeregowym policjantem. Naszą codziennością są mandaty, drobne wykroczenia i patrolowanie ulic. Unikalnymi elementami gry jest nieliniowa fabuła z wieloma zakończeniami, a także klimat nawiązujący do filmów i seriali policyjnych z lat 80-tych takich jak „Miami Vice” czy „Kojak”. Dodatkowo sarkazm i czarny humor wylewający się z dialogów oraz nadająca charakteru pikselowa oprawa dopełniają całości.

Zwiastun Beat Cop:

1M4ZEmnQtVE

Wydawnictwo Techland znane jest z fizycznych, bogatych w dodatki i atrakcyjnych cenowo edycji premium. Beat Cop nie będzie wyjątkiem. W pudełkowym wydaniu wraz z grą pojawią się dodatki fizyczne:

  • drukowany materiał dowodowy (wycinki z gazet, fotografia);
  • plakat;
  • panorama Brooklynu.

W wydaniu dostępne będą też dodatki cyfrowe: ścieżka dźwiękowa oraz fankit. Pudełkowy Beat Cop będzie dostępny w cenie 59,90 zł już 30 marca!

Deweloperem gry jest Pixel Crowe – niezależne studio powstałe w Warszawie w 2014 roku. Ambicją studia jest tworzenie świeżych tytułów, a oryginalna rozgrywka w Beat Cop jest najlepszym przykładem tej filozofii.

Premierę Beat Cop zaplanowano na 30 marca. Gra dostępna będzie na komputerach PC w cenie 59,90 zł.