Finał olimpiady wiedzy o ubezpieczeniach społecznych

1067

Już za kilka dni tomaszowscy uczniowie staną do walki o najwyższy laur w Olimpiadzie z wiedzy o ubezpieczeniach społecznych

 W ubiegłym roku największą wiedzą o ubezpieczeniach społecznych na etapie wojewódzkim wykazały się uczennice z I LO im. Jarosława Dąbrowskiego w Tomaszowie Mazowieckim. W tym roku tomaszowianie znów okazali się najlepsi i staną do walki w finale.

 26 kwietnia o godzinie 11:15 rozpocznie się w Centrali Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Warszawie finał Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. W finale udział weźmie 20 najlepszych drużyn z całej Polski. Reprezentantami województwa łódzkiego będą uczennice z II LO im. Stefana Żeromskiego w Tomaszowie Mazowieckim. Blanka Kolanko, Aleksandra Tulin, Julia Kwarciana przygotowywały się do zmagań pod czujnym okiem i przy ogromnym wsparciu Pani Marioli Rychlik.

Bardzo serdecznie gratulujemy już osiągniętego wyniku i prosimy o więcej. Będziemy bardzo mocno trzymać kciuki aby naszych uczennic nie opuszczało szczęście, bo wiedzę mają ogromną.

Nowością jest możliwość śledzenia finału Olimpiady na żywo na kanale ZUS na YouTube, do czego wszystkich Państwa serdecznie zachęcamy.

Marta Markun

Specjalista ds. komunikacji i edukacji