Marta znowu na pudle

875

W dniach 20-23 kwietnia 2017 roku w Bułgarii w Sofii odbyły się Mistrzostwa Europy Seniorów w Taekwon-do. Na matach rywalizowało 592 zawodników z 31 państw. Startowała w nich z ramienia reprezentacji Polski Policjantka KPP Tomaszów Maz. st.sierż. Marta Mysur, która mogła wykazać się w 3 konkurencjach. Nasza koleżanka zdobyła dwa brązowe medale w konkurencjach indywidualnych, tj. w układach kobiet IV-VI Dan oraz w technikach specjalnych. Dodatkowo Marta została po raz 4 z rzędu MISTRZYNIĄ EUROPY w drużynowych technikach specjalnych kobiet. Wynik medalowy reprezentacji naszego kraju pozwolił na to by po raz 26 Polska uplasowała się na 1 miejscu. Wyczyn był podwójnie trudny, gdyż Marta zmagała się w ostatnim czasie z bardzo poważną kontuzją kolana. Naszej koleżance serdecznie gratulujemy!!