Maraton Annabelle w kinie Helios Tomaszów

Lejdis w sierpniu miały swojego Sylwestra! Helios Tomaszów w sierpniu urządzi wam Halloween! W piątek 11 sierpnia, na Nocny Maraton Filmowy Annabelle do kina Helios Tomaszów, zapraszamy wszystkie złe moce, upiory i straszydła z całego Tomaszowa i okolic. Będą przerażające atrakcje, między innymi wybory najlepszego przebrania Annabelle oraz najstraszniejszego przebrania z poza głównego tematu wieczoru.

Konkursy na najlepsze przebrania i stylizacje, to tylko część atrakcji, jakich doświadczą ci z was, którzy nie będą się bali przyjść tej nocy do kina. Na holu będą odbywać się pokazy czarnej magii oraz egzorcyzmy. Będzie możliwość zrobienia pamiątkowego zdjęcia. Za udział w konkursach przewidziane są nagrody, między innymi karnety do kina, karnety na siłownię Fanti Fitness oraz wiele innych ciekawych nagród

Atrakcje i konkursy będą dostępne tylko dla tych, którzy się przebiorą lub będą posiadać stylizację na ducha, upiora, demona bądź inne straszydło.

Noc demonów rozpocznie się o 22:00, filmy startują od 23:00.

Królową nocy będzie oczywiście, przerażająca Annabelle, a towarzyszyć jej będą demony z filmów „Obecność” i „Obecność 2”. Mistrzyni ceremonii ukaże się wam w dwóch odsłonach – znanym już wszystkim fanom gatunku: „Annabelle” i premierowym „Annabelle 2: Narodziny Zła”.

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

Ogólnopolska sieć kin Helios zaprasza swoich Widzów do zakupu biletów na najbliższą odsłonę cyklu NMF: „MARATON ANNABELLE” w kasach kin w całej Polsce oraz na stronie: www.helios.pl/nmf_annabelle. Do zobaczenia 11 sierpnia!