Chcę wozić ludzi taxi. Czy pożyczka się opłaca?

884

Rynek taksówkarski w Polsce rozwija się w bardzo szybkim tempie. Coraz więcej osób korzysta z tego rodzaju usług. Co więcej, w ostatnich latach zanotowano duży popyt na tego rodzaju biznes.

Wynagrodzenie kierowcy taksówki nie jest stabilne i stałe. Miesięczna pensja uzależniona jest głównie od miejsca świadczenia usług oraz od częstotliwości kursów. Z danych statystycznych wynika, iż pracując w pełnym wymiarze godzin taksówkarz może średnio zarobić aż 6 tysięcy złotych. Zupełnie inaczej jest w większych miastach. Pensja wynosi wówczas aż 12 tysięcy złotych miesięcznie! Jak widać jest to idealny pomysł na własny biznes!

SPOSÓB NA BIZNES

Rynek taksówkarski rozwija się w Polsce bardzo dynamicznie. Z tego rodzaju usług korzystają nie tylko osoby prywatne, ale również duże korporacje. Prezesi wielkich firm oferują swoim pracownikom karty, które upoważniają ich do bezpłatnego przejazdu. Jest to dobra alternatywa w stosunku do samochodów służbowych. Osoby prywatne najczęściej korzystają z taksówek podczas wieczornych wyjść, podróży na lotnisko czy dworzec. Przejazdy służbowe najczęściej odbywają się w tygodniu, a prywatne w weekendy. Z badań wynika, iż w całej Polsce średnia wartość kursu taksówką wynosi około 30 złotych.

Jeśli chcesz zostać taksówkarzem to po pierwsze, musisz posiadać odpowiednią licencję oraz zdać pisemny egzamin. Po drugie, musisz zakupić pojazd i go specjalnie oznaczyć. Coraz więcej osób rozważa otworzenie tego rodzaju biznesu. Z badań wynika, iż średnia pensja mieści się w granicach od 6 do 12 tysięcy złotych.

  • Pensja w każdym miesiącu jest inna. Uzależniona jest głównie od długości i częstotliwości kursów. Z zarobionych pieniędzy kierowca musi spłacić samochód oraz pokryć bieżące wydatki, takie jak zakup paliwa czy naprawa auta. Miesięczne zarobki wynoszą aż kilka tysięcy złotych. Biznes ten jest bardzo opłacalny. – mówi jeden z warszawskich taksówkarzy.

SKĄD WZIĄĆ PIENIĄDZE?

Co zrobić w momencie, gdy zabraknie ci pieniędzy na poszczególne wydatki? Obecnie polscy taksówkarze rozliczają się na podstawie tak zwanej karty podatkowej. Zaciągnięcie kredytu w tym wypadku nie jest możliwe, ponieważ dla banków tego rodzaju dokument jest niewystarczający do określenia ich zdolności kredytowej. Dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą najlepszym rozwiązaniem będzie uzyskanie krótkoterminowej pożyczki od BOSS pożyczka, która jest udzielana na bardzo uproszczonych zasadach.

DLACZEGO MY?

Doskonale znamy wszystkie potrzeby polskich taksówkarzy. Co więcej, zdajemy sobie sprawę z tego jak wygląda tego rodzaju praca i jak bardzo zmienne są miesięczne zarobki. Nasz oferta jest doskonale dopasowana do osób pracujących w oparciu o samozatrudnienie. Wysoki kwoty pożyczki oraz niskie oprocentowanie są najlepszym rozwiązaniem na rozkręcenie biznesu!- komentuje Ewelina Nadworna, Prezes Zarządu BOSS pożyczka.

Szybki sposób finansowania przebiega sprawnie i bez zbędnych formalności. Jest to idealane rozwiązanie dla osób poszukujących dodatkowych źródeł finansowania dla istniejącego już biznesu , jak i tego, któy dopiero startuje. Miej na uwadze, to że wniosek możesz założyć już po samym zarejestrowaniu swojej działalności gospodarczej!

Małe firmy i jednoosobowe działalności gospodarcze, zwłaszcza na początku mają problemy z uzyskaniem kredytu w banku. Stają przed barierą wysokich wymagań, piętrzących się formalności związanych z koniecznością przedstawienia wielu zaświadczeń i dokumentów, a także długim okresem oczekiwania na decyzję-dodaje.

Przedsiębiorcy mogą ubiegać się o pożyczkę w kwocie od 1 000 do 10 000 złotych, rozłożoną na maksymalnie 24 raty. Środki zostaną przesłane na twoje konto w ciągu 24 godzin od otrzymania potwierdzenia podpisania przez ciebie umowy podczas wizyty kuriera. Jak można zauważyć, jest to najlepsze rozwiązanie na rozkręcenie biznesu. Ze zdobytych środków będziesz mógł sfinansować bieżące wydatki.

Jak widzisz, założenie tego rodzaj działalności bardzo się opłaca. Co więcej, z zarobionych pieniędzy spokojnie będziesz mógł spłacać pożyczkę. Nie trać czasu! Rejestruj swoją działalność, wypełniaj wniosek na naszej stronie internetowej i ciesz się z nowo otwartego biznesu, który przyniesie ci same profity!

Więcej informacji na temat pożyczek można znaleźć na stronie: https://bosspozyczka.pl/

***

BOSS pożyczka to łatwy sposób finansowania potrzeb małych i średnich przedsiębiorców, startup’ów i osób pracujących w oparciu o samozatrudnienie, nawet od pierwszego dnia prowadzenia działalności gospodarczej.