Zapraszamy do Kina Helios Tomaszów Mazowiecki

713

W najbliższym tygodniu w tomaszowskim kinie Helios będziemy świadkami premiery oraz informacja o projektach specjalnych.

„Avengers: Wojna bez granic”

Kiedy Avengersi i ich sojusznicy kontynuują ochronę świata przed globalnym zagrożeniem, pojawia się nowy przeciwnik, Thanos (Josh Brolin). Celem tego międzygalaktycznego despoty jest zebranie wszystkich sześciu Kamieni Nieskończoności, artefaktów o niewyobrażalnej mocy.

Chce za ich pomocą kreować rzeczywistość według własnej, pokręconej woli. Los Ziemi i wszelkiego życia znajduje się w wielkim niebezpieczeństwie.

 

 

Kup teraz! http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/11392/Avengers%3A-Wojna-bez-granic

Seans z Cyklu Kino Konesera – „Dusza i ciało”

Od chwili gdy Maria zostaje kontrolerem jakości w rzeźni w Budapeszcie, zaczynają się zakulisowe szepty. W czasie lunchu w sterylnej kantynie młoda kobieta siada samotnie. Podchodzi do swojej pracy poważnie i ściśle przestrzega przepisów. Jej świat składa się z liczb i danych, które wryły się w jej pamięć od dzieciństwa.

Jej szef, trochę starszy od niej Endre, to również spokojny człowiek. Stopniowo zaczynają się poznawać. Odkrywają nie tylko braterstwo dusz, ale nawet to, że mają takie same sny. Ostrożnie próbują sprawić, by się spełniły.

Start: 20.04.18 godzina 18:30

Kup teraz! http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/11576/Dusza-i-cialo

Liga Mistrzów UEFA: Real Madryt – Bayern Monachium

Liga Mistrzów UEFA: Roma – Liverpool

Transmisje Ligi Mistrzów po raz pierwszy ekranach kin sieci HELIOS. UEFA Champions League w jakości Full High Definition zobaczymy w kinach sieci HELIOS dzięki platformie nc+.

Zapraszamy wszystkich fanów piłkarskich wrażeń na pełne emocji sportowe spotkania! Niepowtarzalne warunki panujące w sali kinowej sprawią, że oglądanie piłkarskich zmagań stanie się niezwykle realistyczne. Widzowie będą mogli odnieść wrażenie podziwiania meczu wprost ze stadionowych trybun. Liga Mistrzów UEFA to międzynarodowe europejskie klubowe rozgrywki piłkarskie przeznaczone tylko dla najlepszych drużyn zajmujących czołowe miejsca w europejskich ligach krajowych oraz rozgrywane na europejskich stadionach.

Zaproś przyjaciół i kibicujcie swoim ulubionym drużynom, podziwiając piłkarskie gwiazdy na kinowym ekranie!’

Start o godzinie 20:30

Więcej informacji pod adresem: http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/Aktualnosci/Szczegoly/id/6332/Zobacz-mecze-Ligi-Mistrzow-na-wielkim-ekranie%21

Seans z cyklu Kultura Dostępna  – Narzeczony na niby

Karina próbuje z całych sił stworzyć pierwszy (tym razem) szczęśliwy związek. Niestety mężczyzna, któremu oddała swoje serce, wydaje się być bardziej zainteresowany sobą, niż nią. Pewnego dnia, jedno nieprzewidziane zdarzenie i jedno małe kłamstewko zamieni jej uporządkowane życie w prawdziwy emocjonalny rollercoster. Szybko okaże się też, że każdy z bohaterów ma tak naprawdę coś do ukrycia.

Gdy prawda wyjdzie na jaw, wszyscy będą musieli zrobić w końcu porządek w swoich związkach i w swoich sercach. „Narzeczonego na niby” pokochają ci, którzy choć raz zakochali się w niewłaściwej osobie oraz ci, którzy wierzą, że o prawdziwą miłość warto walczyć, nawet jeśli zaczyna się mocno niefortunnie.

Start 03.05.18 godzina 13:0; 18:00

Kup teraz! http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/BazaFilmow/Szczegoly/film/11772/Narzeczony-na-niby

„Avengers: Wojna bez granic” – w kinie Helios!

Z okazji premiery filmu dajemy Ci szansę wygrania fantastycznego wyjazdu do Disneyland® Paris podczas Lata z superbohaterami Marvela od 7 do 9 września 2018 roku.

Przeżyj przygodę w ramach „Lata z super bohaterami Marvela” i odwiedź miejsce, gdzie Twoi ulubieni bohaterowie ożywają!

Szczegóły >> http://www.helios.pl/53,Tomaszow-Mazowiecki/Aktualnosci/Szczegoly/id/6326

Dodatkowo w weekend premierowy 28-29 kwietnia zapraszamy do kina Helios w Tomaszowie Mazowieckim na spotkanie z superbohaterami!

Spotkać będzie można Iron-mana, Czarną wdowę, Thor i wiele innych. Każdy będzie mógł przybić z nimi piątkę i zrobić zdjęcie.

Media-Expert (hiperłącze https://sklepy.mediaexpert.pl/tomaszowmazowiecki_antoniego)  przygotuje dla Was specjalny kącik w którym zagracie na konsoli w grą z ulubionymi superbohaterami Marvela.

Avengersi ramię w ramię z superbohaterami muszą być gotowi poświęcić wszystko, jeśli chcą pokonać potężnego Thanosa, zanim jego plan zniszczenia obróci wszechświat w ruiny.

Kiedy Avengersi i ich sojusznicy kontynuują ochronę świata przed globalnym zagrożeniem, pojawia się nowy przeciwnik, Thanos (Josh Brolin). Celem tego międzygalaktycznego despoty jest zebranie wszystkich sześciu Kamieni Nieskończoności, artefaktów o niewyobrażalnej mocy. Chce za ich pomocą kreować rzeczywistość według własnej, pokręconej woli. Los Ziemi i wszelkiego życia znajduje się w wielkim niebezpieczeństwie.